minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



інтегрований курс "мистецтво"

Сообщений 1 страница 30 из 98

1

Відгукніться, хто  веде в  школі  інтегрований  курс "Мистецтво"! Я веду  компонент "Музичне мистетцво", хоча рік  тому  мала ще й  образотворче,  але  зараз прийшов молодий  вчитель.  Працюю за  цією програмою  вже 4 роки , маю трохи матеріалу по 5-8 класах -  ілюстрації,  музику,  конспекти  уроків. Найважче  у 8  класі,  але справляємось. Можу  поділитися  усім, що маю.

0

2

на жаль,  я не так  давно  підключила  інтернет  і  тому ще не  зовсім  освоїла  його. Не знаю, як  відправити музичні файли і  усе інше. хтось підкаже?

0

3

Пропоную мої  віршовані  рядки, написані за  темами  програми Мистецтво. Звичайно,  вони не є досконалими з  огляду на правила написання  поезії,  але моїм головним  завданням  було, аби діти  краще запамятовували певні  події, героїв, розуміли та  аналізували  взаємозвязок певних  історичних  моментів, а також розвивали  своє творче  мислення.

Сади Семіраміди.
Цар Вавилонський  кохав жінку дуже,
красуня ж  за  краєм  своїм  сумувала.
Тоді наказав збудувати  щось дивне,
щоб любка  його про  сумне  забувала.
Майстри день і ніч над  тим  дивом мудрили,
нанесли  землі та сади  посадили.
Росли там  дерева та  квіти незнані,
і райські  птахи  повсюди  гуляли.
Росли  ті  сади над землею  високо,
виднілись здаля й милували  всім  око.
На  жаль, не потрапим  ніколи туди -
В  славетні висячі Семіраміди  сади.

0

4

Грецьке.
У Давню Грецію здійснили ми мандрівку.
в  країну,  де людина - понад все.
У міфах, в  спорті, у мистецтві
Вона  красу  і радість  лиш несе.
Герої  битв - Геракл, Тесей  могутні,
Богині ніжні -Венера, Ніка, і  Афіна,
І  музикант Орфей,
і  мандрівник безстрашний Одісей,
І недосвідчений  Ікар,  який за мрією
до неба крила підійняв,і ті  безвіснії  атлети,
що дух  і тіло  прославляли на  олімпійських  стадіонах,
і  архітектори найкращі,
що  будували  грецькі храми,
і  скульптори  величні, що досконале тіло
в камінь  закували...
О, Греціє!Ти дарувала  істину,  як Прометей:
Людина - найцінніша міра  всіх  речей.

0

5

Римське.
Хоч  кажуть, що вона - насліддя  греків,
та  дарувала світу теж немало  відкриттів,
й десятки гайпрактичніших  досягнень
уже пройшли випробувань  віки.
Це Пантеон  величний, недосяжний,
І Коллізей, кривавий та звитяжний,
І ТРіумфальна арка Тита - до  слави мов вікно,
Й  колона Траяна - прадавнєє німе кіно.
Ще  акведуки, терми,  колонади,
мости, театри,  вілли, храми -
усе постало  із бетону
й зразком  архітектури стало навіть  сотні  літ по тому.
Ще досі Риму  служить - ви не повірите -
хоч  дуже  вже стара
найперша  із доріг - Аппієва.
Маленька смальта - лиш  кольорова маса  скла,
теж подарунок  римської  культури,
відтоді   мозаїчні полотна
прикрасять і  собор, й палац, й  високі мури.
Різець  скульптурний з мармуру творив дива -
портрет скульптурний Рим  подарував.
А у живописі  фаюмські  ще портрети
нам  зберегли обличчя,  мов послання
із  поглядом проникливих  очей
Героїв,  цезарів й простих  людей.
Імперія, що в світі наймогутніша була
Загинула давно,
та створене митцями не пропало -
воно дорогу  відкривало
мистецтву вже новому...

0

6

поурочное планирование уроков "Мистецтво 1-8 кл" (по Масол Л.М.) смотрите здесь:  http://files.mail.ru/3S8OSN. Если что не так, пишите lyubov-gajvoronskaya@yandex.ru

+2

7

ППЗ "Мистецтво 1-5 кл" можно замовити тут
Это интересно

0

8

дякую  усім,  хто щиро  проявляє  увагу.Проте поурочні  планування  мені не  потрібні,  адже веду  предмет вже 4  роки, не  могла ж ядосі бути  без  планування, а ППЗ купити у  нас, в Рівному не  проблема,  воно ж тут створюється. Цікавіше було б  почути  ваші  відгуки  про курс, знати, де і хто  його  викладає,  обмінюватися  матеріалами.

0

9

Дуже інтересно дякую! --  --

0

10

Курс мистецтво теж веду 4 роки. Дуже цікавий. Є наробки. Навіть спробувала створити робочий зошит для 5 кл: 18-19 уроки можна переглянути тут
Это интересно Хотілося б теж обмінюватися матеріалами, особливо дефіцит відчувається в підготовці уроків для 6 класу

0

11

Это интересно
На  цьомц сайті є багато  цікавих речей,  варто  заглибитися, думаю,  розберетеся,  якщо ще  ним не користувалися. Вірші,  які  я  пропонувала і надішлю ще,  якраз були написані для 6  класу. Надалі надсилатиму, що  зможу. Мене ж  більше  цікавить 7  клас

0

12

Это интересно Знайдете і цікавий матеріал, і чудові  ілюстрації. А  як у вас  справи з музикою?

0

13

цей  урок  я давала на  районному  конкурсі  вчитель  року. Він за програмою Б.Фільц,  але з використанням інтегративних  технологій. Матеріалу багато,  але якщо працювати  будете в темпі і клас буде  активним, то в 45 хв.  вкладетеся. Гарний матеріал для  відкритого  уроку.
Это интересно

0

14

Дякую за гарні матеріали. А щодо справ з музикою, то дещо знаходжу тут http://rutracker.org/forum/index.php
Зкачую, потім роблю нарізку, наприклад:
Танок баядерок з балету Мінкус (6 кл) Это интересно
китайська флейта Это интересно
Гамелан (6 кл)Это интересно
Дещо знаходжу на ютуб: Дебюсі "Місячне сяйво"(7 кл) Это интересно

0

15

Это интересно
Это интересно
Это интересно
Это интересно
Это интересно
Это интересно
Это интересно
ілюстрації для ІІ  семестру

+1

16

музика для ІІсеместру
Прокоф єв, Скіфська  сюїта
Это интересно
Это интересно
Это интересно
Это интересно

В.Кирейко ,Лісова пісня Это интересно
Это интересно
Глюк, арія Орфея Это интересно
М.Леонтович, на  русальчин Великдень Это интересно
Это интересно
Хачатурян,  балет Спартак Это интересно
Это интересно

0

17

lyubovgajv написал(а):

особливо дефіцит відчувається в підготовці уроків для 6 класу

що саме у вас в "дефіциті"? пишіть. Адже я теж викладаю четвертий рік цей курс, а щодо 6 класу, то розробляла матеріали на Весукраїнський семінар за участю Масол Людмили Михайлівни, що проходив кілька років в Миколаївській області. готова поділитися, а краще обмінятися матеріалами. краще пишіть на пошту, адже на форумі буваю рідко annet3v@mail.ru

0

18

Вітаю Всіх з Новорічними святами! Всім здоров`я, творчої наснаги. Як гарно, що є інтернет і люди можуть обмінюватися інформацією. Я також викладаю курс "Мистецтво". Видавництво "Промінь" Київ надрукувало підручник для 5кл, а "Генеза" для 6 кл, а от з 7 більші проблеми. Дякую за календарне, бо в 7 кл в мене були розбіжності, а зараз перевірю. Колеги, як у вас викладається предмет один вчитель чи художник+музикант і працюють за однією програмою.

0

19

Колеги, як у вас викладається предмет один вчитель чи художник+музикант і працюють за однією програмою.

В старших класах музику та ИЗО викладаю сама, а в початковій школі - образотв.мист-во - вчителі-початківці
Деякі матеріали  на допомогу вчителю:
игры и упражнения к урокам музыки

бумажные модели и поделки из бумаги
газета "Искусство"
900 детских презентаций powerpoint !!!!

Отредактировано lyubovgajv (2013-08-04 23:28:09)

+1

20

Три роки  курс  вела  сама, важко  було з образотворчим М.тому що ж не художник,  проте  діти  малювали, ліпили, клеїли і  вирізали, виставки  робили. Та й уроки  ставили парою,  як і  треба - перший -музика,  другий - обр,м,   діти  розуміли  суть предмету, я орієнтувалася у  їхніх  заннях,  йшла  строго  по Програмі. Тепер є молодий вчитель , професійний художник,  малює гарно, творчий, школу  розписує,  але уроки... Конспекти пише  зрідка,  до  уроку  готується   мало не за перерву, та й то швидше не  урок, а  майстерня,  часто далеко не  по  темі. Тобто тема звучить,  як у плануванні,  але  творча  робота  будь-яка. Уроки поставлені  у різні дні (завучу  так зручніше!). Отже  суть курсу втрачена. Хоча  йому самому Програма Мистецтво  подобається більше,  ніж "Образотворче М" і  він хоче далі по ній працювати. До речі, багато  із знайомих колег покинули виклад курсу  саме через  цю проблему, коли прийшов другий  вчитель. Щодо початкових  класів то там  обрз. м. веде директор.  Вона відмовилась  від  курсу з  самого  початку, тому  музику  веду за Програмою Ростовцева.Отакі справи.

0

21

Відео для 8 класу
історія джазу
ще з історії джазу
виступ Бітлз
виступ Діп Перпл

виступ Пінк Флойд
фр.Ромео і Джульєта

0

22

Да, Интернет безграничен, а люди встречаются все знакомые.
Привет Гайворонской Любови и Зварич Анне! Лисицына Ю. Луганск.
Пишу диссертацию, в школе оставила  немного часов, веду мистецтво только у своих (родненьких) детей - в следующем году 6 и 4 класс. По младшей школе есть всё необходимое, а 6 класс - ещё ни разу ни читала. Если будет минутка, черкните мне, пожалуйста, девочки, есть ли ППЗ по 6 классу, а учебник? Всем вдохновения без терпения!
juliya.L72@mail.ru

0

23

Видавництво "Промінь" Київ надрукувало підручник для 5кл, а "Генеза" для 6 кл

0

24

lyubovgajv написал(а):

поурочное планирование уроков "Мистецтво 1-8 кл"Это интересно

Добрый вечер! Не открываются поурочные планы. А можна в другом формате? Спасибо

0

25

Уважаемая  Лариса81274, даже не знаю, как Вам помочь, я не компьютерный гений, и в другом формате не знаю как сделать. сама проверила - документ открылся

0

26

Лариса81274    Лариса, напишите мне на эл. почту           toma76@ukr.net        я вышлю Вам на Вашу почту календарное планирование Тома.

Отредактировано toma76 (2011-08-31 23:41:40)

0

27

Здравствуйте! Пожалуйста, помогите с материалом по "Мистецтву"(інтегрований курс - музика). Классы все. Большое спасибо

0

28

Лариса81274 написал(а):

Здравствуйте! Пожалуйста, помогите с материалом по "Мистецтву"(інтегрований курс - музика). Классы все. Большое спасибо

Що саме  вам  треба,  адже я не  можу  надіслати ВСЕ-Е-Е , конкретніше - який  саме  матеріал, клас.
Пишіть на адресу ruslana2701@gmail.com  так буде зручніше.

0

29

Девочки, здравствуйте! По 7 классу вообще нет "Мистецтва"?

0

30

Лариса81274
будь  ласка, мені  на мою пошту   перешліть  свою адресу і вкажіть  точніше, що вам  потрібно. усе надсилатиму на пошту.

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно