minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вчителям муз.-мистецтва в ЗОШ (Full)

Сообщений 241 страница 270 из 366

241

Пропоную подивитися ролік про особливості новоі програми http://youtu.be/FgEiiXT4WHQ

0

242

Fyyeirf
в мене є щось по цій темі. Напишіть адресу, куди вислати!

0

243

Luna
Це моя електронна адреса:  avernidub@mail.ru
Наперед  - Дякую!!! http://mysmiles.ru/super_smilies089.gif

0

244

Fyyeirf написал(а):

в кого є річний план самоосвіти вчителя, хоча б для зразка, щоб побачити як його робити!!Будь ласка....

Я пишу план ось так (може Вам стане у нагоді)

План самоосвіти вчителя

:writing:  http://www.kolobok.us/smiles/artists/vishenka/l_daisy.gif 

+7

245

Fyyeirf написал(а):

Luna
Це моя електронна адреса:  avernidub@mail.ru
Наперед  - Дякую!!!

Вислала те, що в мене є!

0

246

Якщо в когось є плани конспекти уроків за новими програмами або 1-й клас - скиньте будь ласка. Можливо підскажіть літературу яку потрібно придбати.

0

247

Luna написал(а):

Вислала те, що в мене є!

http://mysmiles.ru/super_smilies089.gif

0

248

Дякую,Іване Івановичу.

0

249

Терміново!!!
Чи може вчитель міняти твори для виконання?
В підручнику "Музичне мистецтво" (Арістова, 5 клас) дві пісні вивчалися в молодших класах та "Пісня на добро", яка явно не підходить для п'ятикласників. Чи можна їх замінити на інші твори? В рекомендаціях це не трактується. З однієї сторони програма передбачає вибір репертуару за вчителем, з іншої сторони - вчитель "прив'язаний" до підручника. Як поступите ви? Адже це треба зробити на стадії планування.

+1

250

RWT написал(а):

Терміново!!!
Чи може вчитель міняти твори для виконання?
В підручнику "Музичне мистецтво" (Арістова, 5 клас) дві пісні вивчалися в молодших класах та "Пісня на добро", яка явно не підходить для п'ятикласників. Чи можна їх замінити на інші твори? В рекомендаціях це не трактується. З однієї сторони програма передбачає вибір репертуару за вчителем, з іншої сторони - вчитель "прив'язаний" до підручника. Як поступите ви? Адже це треба зробити на стадії планування.

Кожний вчитель знає саме своїх дітей, а коли ще й твори не відповідають або повторюються з минулих років, то звичайно можна замінити, та тільки не зловживати цим. І звичайно всі зміни продумати наперед і прописати їх в плануванні. Це моя думка, а взагалі нам дозволяється змінити твір по бажанню, тільки як-то кажуть "без фанатизму".

0

251

RWT написал(а):

Чи можна їх замінити на інші твори? В рекомендаціях це не трактується. З однієї сторони програма передбачає вибір репертуару за вчителем, з іншої сторони - вчитель "прив'язаний" до підручника. Як поступите ви? Адже це треба зробити на стадії планування.

Нам взагалі видали підручники 1 клас - Аристова Л., 2 клас - О.Лобова. За яким підручником працювати?.... А працювати все ж треба!
Я керуюсь "Пояснювальною запискою": "... Програма передбачає творче ставлення вчителя до змісту і технологій навчання, поурочного розподілу навчального художнього матеріалу. Він має можливість обирати мистецькі твори для сприймання та співу, орієнтуючись на  навчальну тематику та критерій їх високої художньої якості, а також розробляти художньо-практичні й ігрові завдання для учнів, враховуючи програмні вимоги, мету уроку, дбаючи про цілісну драматургію уроку."
Інакшого виходу не бачу.
Чим закінчаться метаморфози в українській освіті???!!!

Отредактировано Окксанна (2013-08-30 01:22:49)

+1

252

Окксанна написал(а):

Нам взагалі видали підручники 1 клас - Аристова Л., 2 клас - О.Лобова. За якою програмою працювати?.... А працювати все ж треба!

Програма для 1-2 класів одна — «Музичне мистецтво» авт. Л.Хлєбнікова, Дорогань Л.О., Івахно  І.М., Кондратова Л.Г.,  Корнілова О.В.,  Лобова О.В., Міщенко Н.І. (не враховуючи інтегрований курс «Мистецтво» авт. Масол Л.М., Гайдамака О.В., Очеретяна Н.В., Дмитренко О.М.).

P.S. Програми «Музика» (авт. Лобова О.В.) для 1-2 вже немає...

Отредактировано miron (2013-08-30 01:17:36)

0

253

Я мала на увазі "За яким підручником працювати" (вибачте)
Справа в тому, шо є пісні в цих різних авторів, які повторюються, завдання повторюються. Навіть багато віршів дублюється. До того ж підручник Лобової 2 клас зовсім без нотного тексту. Якщо вже працювати з підручником, то повинен бути підручник одного автора 1 - 4 класи. Ви зі мною не згідні?

0

254

Окксанна написал(а):

Якщо вже працювати з підручником, то повинен бути підручник одного автора 1 - 4 класи. Ви зі мною не згідні?

Згодна, так повинно бути в ідеалі, але «маємо те, що маємо» (Кравчук) :(
Вихід для досягнення ідеалу — (пропозиція батькам) купувати потрібні підручники. :-)

0

255

В нас багато чого задумується доброго, але чиновники від освіти привикли працювати в плановому режимі і, часто, переслідують свої шкурні інтереси. Адже різні підручники і вчитель вибирає, по якому він буде вчити, - непогана ідея. Але для цього вчителям потрібно було ці підручники показати ще весною (можливо, навіть електронну версію), вчитель вибрав би підручник і на основі вибору вчителів формувалось би замовлення. В школи прийшли б підручники, які замовив вчитель. А що ми маємо? Кого з вчителів запитували про вибір підручника? Замовлення формувалися зверху, не здивуюся, що навіть за "відкат" від авторів. На район прийшли підручники (які ніде не апробовувались) приблизно 50 на 50. Відділ освіти самостійно розписав їх на школи. Учитель отримав кота в мішку. Це не нормально, коли вчитель бере вперше підручник 29 серпня (але добре, що не в грудні, як бувало). Мало того, що на ходу знайомишся з підручником і в авральному режимі шукаєш репертуар і фонотеку, так ще й проводь апробацію.

0

256

Шановні колеги! Хто може мені пояснити, за якою програмою ми працюємо в цьому році у 5-х класів з "Музичного мистецтва"? Бо раніш ми писали у календарних планах за програмою Б.Фільц,...
Та у рекомендованому листі "Художньо-естетичний цикл 2013-2014 н.р." написано так:

"...Звертаємо увагу, що відповідно до нових Типових навчальних планів, затверджених наказом МОНмолодьспорту від 03.04.2012  № 409, освітня галузь "Мистецтво" реалізується навчальними предметами "Образотворче мистецтво", "Музичне мистецтво" або інтегрованим курсом "Мистецтво", рішення про що приймає загальноосвітній навчальний заклад. У 2013/2014 навчальному році на новий зміст навчання переходять учні 5 класів, які навчатимуться за новою навчальною програмою «Мистецтво» (авт. Л.Масол, О.Коваленко, Г.Соцька, Г.Кузьменко, Ж.Марчук, О.Константинова,  Л.Паньків, І. Гринчук, Н.Новікова, Н.Овіннікова)..."

Тобто, чи правильно я з цього зрозуміла, що програма перелічіних авторів відноситься до всіх предметів художньо-естетичного циклу - і Образотворче мистецтво, і Музичне мистецтво, і Мистецтво?

http://yadi.sk/d/7nU1wLrH8WxTT

Дякую.

0

257

Neko^^ написал(а):

У 2013/2014 навчальному році на новий зміст навчання переходять учні 5 класів, які навчатимуться за новою навчальною програмою «Мистецтво» (авт. Л.Масол, О.Коваленко, Г.Соцька, Г.Кузьменко, Ж.Марчук, О.Константинова,  Л.Паньків, І. Гринчук, Н.Новікова, Н.Овіннікова)..."
Тобто, чи правильно я з цього зрозуміла, що програма перелічіних авторів відноситься до всіх предметів художньо-естетичного циклу - і Образотворче мистецтво, і Музичне мистецтво, і Мистецтво?

Так, ви усе вірно зрозуміли. Успіху.

0

258

Всім привіт! З новим навчальник роком всіх!!! Хто може допомоготи з календарним плануванням 1-2 клас по підручникам Ольги Лобової. Можливо і поурочні  у когось вже є? Спасибі

0

259

І в мене таке ж прохання.За новою програмою прийшли нові підручники О.Лобової.Значить будемо йти по Лобовій,а не по Аристовій.Теж шукаю календарне та поурочне.Буду вдячна за допомогу.

0

260

katysha3 написал(а):

І в мене таке ж прохання.За новою програмою прийшли нові підручники О.Лобової.Значить будемо йти по Лобовій,а не по Аристовій.Теж шукаю календарне та поурочне.Буду вдячна за допомогу.

Календарно - тематичне планування (2 клас)
на 2013 - 2014 н.р. за новою програмою.
(Підручник  О.Лобова )

- Посилання -

:mybb:   

+3

261

Дякую!

+1

262

Дуже вдячний за гарний матеріал!

0

263

За новою програмою прийшли підручники Аристової і на 2-й і на 5-й класи, допоможіть з поурочними конспектами!

0

264

Можливо в когось є цікаві конспекти з тем 4-й клас "колискові пісні" та 6-й "Доля генія" - готуюсь до відкритих уроків, потрібен цікавий матеріал!Буду вдячна за допомогу!

0

265

В кого є поурочні 5 клас по підручнику Л.Кондратової?Буду вдячна!

0

266

Fyyeirf написал(а):

Можливо в когось є цікаві конспекти з тем 4-й клас "колискові пісні" та 6-й "Доля генія" - готуюсь до відкритих уроків, потрібен цікавий матеріал!Буду вдячна за допомогу!

Можу запропонувати проект "Вічне сонячне світло в музиці, ім'я тобі Моцарт!". Ми презентували цей прект досить цікаво (учительська презентація, учнівські роботи - презентація, публікація, проект веб-сторінки). Якщо Вас це зацікавить - напишіть в особисті повідомлення - поділюсь з Вами допоміжними матеріалами (план проекту, план реалізації...)
Проект з музичного мистецтва

http://s5.uploads.ru/t/3nRFp.gif

0

267

Окксанна
Буду дуже вдячна якщо мені допоможете, ось моя адреса -avernidub@mail.ru

0

268

Незабаром відбудеться туристий зліт вчителів, необхідно підготувати номер художньої самодіяльності, можливо в когось є цікаві ідеї чи пропозиції, буду дуже вдячна. Якщо в когось є цікавий номер(пісня чи сценка)  - пишіть.))

Будь ласка скиньте в електронному вигляді підручник 2 клас Аристової.На школу взагалі підручник не прийшов, але методкабінет наполягає працювати на цим підручником, поки ще не придбала, а працювати потрібно!!!

Отредактировано Fyyeirf (2013-09-05 21:53:39)

0

269

Окксанна написал(а):

katysha3 написал(а):

    І в мене таке ж прохання.За новою програмою прийшли нові підручники О.Лобової.Значить будемо йти по Лобовій,а не по Аристовій.Теж шукаю календарне та поурочне.Буду вдячна за допомогу.

Календарно - тематичне планування (2 клас)
на 2013 - 2014 н.р. за новою програмою.
(Підручник  О.Лобова )
- Посилання -

:mybb:

ДЯКУЮ!

+1

270

колеги,підкажіть де взяти фонотеку 2 кл. по Лобовій? дякую

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно