minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Сообщений 1 страница 30 из 72

1

ПОТРІБНА МЕТОДИЧНА РОБОТА НА ТЕМУ  "РОБОТА З ПОЧАТКІВЦЯМИ"
САМЕ КРАЩЕ ДЛЯ ВИКЛАДАЧА ГІТАРИ

0

2

Пошукайте чи запитайте на форумі за адресою
http://musicschool.ucoz.ua

Це сайт для викладачів в ДМШ.

0

3

Здравствуйте, уважаемые коллеги!
Работаю в школе педагогом-организатором. Кроме этого,  учителем музыки в начальных классах. В школе у нас мы занимаемся по учебникам О.Лобовой. Календарку собирала сама, согласно этим учебникам. Но хотелось бы попросить, может у кого-нибудь есть календарное и поурочное планирование по Лобовой? Поделитесь, пожалуйста! Буду очень благодарна!

0

4

klara
Здраствуйте,klara, скажите пожалуйста, не нашли ли вы календарне планування по Лобовой?Очень надо.

0

5

Терміново треба програма гуртка з міністерським грифом. На сайті МОН нема. Скиньте, будь ласка, в кого є.

0

6

Здравтсвуйте, Kotyaka! К сожелению нет, так и не нашла... :dontcare: Но все же надежду не теряю - вдруг повезет!

0

7

RWT написал(а):

Терміново треба програма гуртка з міністерським грифом. На сайті МОН нема. Скиньте, будь ласка, в кого є.

Напиши назву гуртка, я відсканую і вишлю. Я в тому році придбав "Збірник програм для гуртків художньо-естетичного та декоративно-прикладного напрямів" з грифом міністерства.

+2

8

Ура!!!!!!!!!! Нарешті людина, яка бачила новий "Збірник програм..." :flag:
Мені б програму вокального гуртка з пріоритетом естрадної пісні. Можливо, чисто естрадний спів (клуб любителів сучасної пісні). Я просто не знаю, які там є програми. Умовно називаю "Співочий гурток". В нас в районі нема нового "Збірника ...". Вчора в Будинку школяра відксерив собі програму "Вокал" (1996 р.), але там йде чистий фольклор. Боюсь, що за цією програмою в мене діти за місяць розбіжаться.
І ще... Вимагають, щоб була відсканована перша обкладинка (як малюнок чи в форматі .pdf) та 2 сторінка (там вміщені дані про книжку). Дуже дякую! berestivka@gmail.com

0

9

Допоможіть знайти + і - до пісні А. Остроського ''Хлоп'ята і дівчатка''.

0

10

Підскажіть будь-ласка де можна знайти + і - до пісні В. Філіпенка ''Здрастуй, Києве мій''.

0

11

Хто може підсказати, де можна знайти музичний матеріал для 6-8 класів із + та -. За допомогу буду вдячна.

0

12

Люди добрые учитесь не только просить но и читать форум:
Вчителям муз.-мистецтва в ЗОШ (Full)

TetyanaZ написал(а):

Хто може підсказати, де можна знайти музичний матеріал для 6-8 класів із + та -. За допомогу буду вдячна.

TetyanaZ написал(а):

Допоможіть знайти + і - до пісні А. Остроського ''Хлоп'ята і дівчатка''.

Отредактировано EDVIKVAS (2010-09-10 18:36:22)

0

13

EDVIKVAS написал(а):

Люди добрые учитесь не только просить но и читать форум:
Вчителям муз.-мистецтва в ЗОШ (Full)

Она новичок и, скорей всего, ссылки для нее скрыты :dontknow:

0

14

http://mysmiles.ru/super_smilies062.gif  http://mysmiles.ru/super_smilies062.gif

0

15

tarasovskij написал(а):

Напиши назву гуртка, я відсканую і вишлю. Я в тому році придбав "Збірник програ

Виложіть, будь ласка, програми:  Авдєєва Л.Р. (м.Хмельницький)Програма вокального гуртка, Мисик Т.Д. (м. Городок)
Програма гуртка "Вокальний спів". Дуже вдячна!

0

16

miron написал(а):

Виложіть, будь ласка, програми:  Авдєєва Л.Р. (м.Хмельницький)Програма вокального гуртка, Мисик Т.Д. (м. Городок)
Програма гуртка "Вокальний спів".

0

17

Сергей,большое спасибо за предоставленный материал. Вы меня очень выручили.

0

18

Гурток(Програма)
Програма вокального гуртка

+1

19

)))))  Уважаемый tarasovskij, пишет, что "Resource not Found" Попробуйте еще раз залить, пожалуйста!

0

20

tarasovskij написал(а):

Гурток(Програма)Програма вокального гуртка

Проверьте пожалуйста ссылку, пишет  Resource not Found

0

21

Програма вокального гуртка  Ссылка не работает. Жаль.      http://mysmiles.ru/super_smilies017.gif

0

22

Гурток (програма) Ще раз залив, качайте.

+8

23

tarasovskij, дуже дякую! Те, що й треба!!!!!!!! ;)
До речі, в FineReader її можна перевести в Word, чим я зараз і займусь.

Отредактировано RWT (2010-09-14 23:58:35)

0

24

спасибо

0

25

tarasovskij написал(а):

Гурток (програма) Ще раз залив, качайте.

Спасибо! Долго искала программу, но нашла только здесь.

0

26

tarasovskij написал(а):

Гурток (програма) Ще раз залив, качайте.

Привіт!Мені дуже-дуже потрібна програма вокального гуртка, але я її не можу знайти і зкачати.Чому?Допоможіть!!!

+1

27

Lusia2683,
на моєму сайті є програма, яку виставляв Тарасовський, "Вокальний спів", переформатована в Word. А на файлообміннику, де розмістив Тарасовський, її вже нема, там, здається, був термін скачування лише на два тижні.

+2

28

Lusia2683
Закачав ще качайте будь ласка.Гурток (програма)

0

29

Поделитесь пожалуйста,идеями на День Музыки. Заранее спасибо...

0

30

Шановні вчителі допоможіть з програмою по класичному співу для шкіл мистецтв. Дуже вдячна!!

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно