minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Сценарій до 8-Березня

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Сценарій святкового концерту,присвяченого 
     Міжнародному жіночому Дню-8Березня.
                                                            Березень 2015рік.
На сцені декорація Олімпу. На вершині возсідає Зевс,боги сидять внизу. Звучить музична заставка урочистого зібрання Богів.
Зевс:О,вишнії боги,володарі премудростей небесних! Почути хочу 
         глас правдивий про бунт між вами і за що ви поцарапали друг
         другу пики і лаври золотих вінків повикидали геть?
                                      (Стукає палицею)
Орфей: О,найвишніший боже Зевсе!Це все з-за них!
                      (Між богами зав’язується суперечка)
Зевс:Та тихо вам! Навіщо переступати межу пристойності!З-за кого?Проглагольте про складах!
Всі: За Жінку!
Зевс: За жінку?А що вона зробила?
Амур: Про це і повідь,що нічого.Не можна більше їх терпіти.
Арес: Нема від них полєзного ефекта…
Меркурій: А я глаголю з вишніми,що є!
Орфей:Уся земля і небозвід тримається на чоловічих дужих і 
             міцних плечах.
Амур:А там де жінка? Не кажу що безлад,але  все не так,вона
           переінакшить все на свій,жіночий лад.
Зевс:Ех,ви,могутнії Боги і недоумки!(показує на них палицею) То
         це ж вона підтримує жертовний пломінь на горі Олімп.
Орфей:Вона там більше байдикує,спроваджує нас,богів,як слуг:те 
             принеси,те віднеси…
(вопль) Волає глас вопящего! Ти що не чуєш,всемогутній Зевс?
             Чоловіки земні стогнуть і поклони б’ють до тебе.
Зевс:То хто в тім винуватий?
Всі: Ти Зевсе!
Зевс: Я? За віщо такий наклеп ви зводите на мене?
Амур: Бо жаль мужчину тобі стало і ти створив для нього
            помічницю
Орфей: Хороша подруга,тут нічого сказать!
Арес: Лиш знають те,що фарбувати нігті,ходити в спа-салони та
           серенади у вечірній час заводить.
Меркурій:Тобто плескати язиком воліють,більш нічого.
Зевс: Та кожна жінка на землі-то божество,гора Олімп-то п’ядестал 
          для неї!
Арес: Ха-ха!От ти ,могутній Зевсе,послухай-но волання всіх земних 
           чоловіків!
                                 (Чути вовче виття)
Зевс: О так !Це вже не просьба,це виття собаче!Тут слід би
           розібратись
(Стукає палицею)
О,вишнії боги! Слухайте наказ! Я сам із вами спущусь на землю і виясню цю річ!Якщо ця жінка,яку створив я,гнітить моє створіння-чоловіка,то заберу її з землі .Приготуватись до польоту,о вишнії боги!
                (Звучить музична заставка польоту )
- Тримайтеся міцніше!А-а-а…
- Ура!Лечу на землю! А-а-а..
- Пристегніть ремні! Сідаймо!
                        (Заставка посадки)
Орфей:Нарешті прилетіли!
Арес: Як тихо і спокійно!
Меркурій: Тут рай і благодать
                    Фанфари на початок свята.
Зевс: О,мої Боги! Що це за тарарам земний? Напевно землетрус
          струсив планету,як сіли ми на Землю?
Арес: О ні,всевишній! Це такі уподобанія музичні у людей.
Меркурій: Це фанфари звучать на честь жінок та свідчать про
                   початок свята!
Орфей: Не варто нам показуватись їм на очі.
Амур: Давайте заховаємось!
Всі: Давай!
                            Фанфари
Ведучий: Стоїть на землі мати - вища і святіша від усіх Богинь. 
                 Стоїть на вершині двох тисячоліть мати і молиться , 
                 тихенько змахує непрохану сльозу, просить у
                 всевишнього щасливої долі для людей. І все це може 
                 вона , наша Берегиня, наша мати!
Ми любимо тебе, о добра жінко
Бабуся, мама і сестричка-намистинка
І вчителька моя, найкраща в світі,
Сьогодні ми даруємо вам весняні перші квіти.
(Музична заставка. Виносять кошик із котиками)
1 учень. Прийміть від нас вінок вітань‚
                Вінок найкращих побажань!
2 учень. Бажаєм вам радості,
                Щастя й любові‚
                Бажаєм‚ щоб завжди були ви здорові!
3 учень. Спасибі за вашу турботу, за ласку!
                Хай буде життя ваше добрим‚ як казка
4-й учень. Джентельменський шкільний клуб радий вас вітати!
                  Щастя, успіхів, добра щиро побажати!
(Далі всі хлопці продовжують по черзі).
1. Шановні,         7.Загадкові,
2. Розумні,          8. Кмітливі,
3. Милі,               9.Ласкаві,
4. Веселі,           10. Жартівливі.
5. Кохані,          11.Ніжні,
6. Вродливі,      12. Привабливі,
Разом: Найкращі!
Колектив наш чоловічий готував частівки сам‚
Щоб всміхнулися обличчя наших кращих в світі мам.

Я для мами так старався, шість п’ятірок получив,
А мій гудзик одірвався, то я сам його пришив!

Та хіба це допомога? Я для мами посуд мив!
Потім вимив ще й підлогу — усю хату затопив!

Я для мами теж трудився - у тазок води налив.
Наш будильник запилився, то я з милом його мив!

Наймиліші, найдобріші, дуже любимо ми вас‚
А тепер ловіть скоріше, поцілуночки від нас!

^ Посилають мамам повітряні поцілунки.
Пісня___________________________

Привітання  вихованців дитячого садочка «Сонечко»
Пісня______________________________
Зевс:Так,незвичний одяг,як на мою думку!Давненько я на землю
         не спускався.
Орфей:Так,так,щось таке…дійсно незручно…
Амур: Зате ми схожі на людей,і ніхто не здогадається що ми
            боги.
Арес: От тільки,Зевсе,ця твоя борода…
Зевс: Но-но! Не смій! Дождеш моїх років і в тебе така буде!
         Так,не забувайте нашу місію заради чого ми спустилися на 
          Землю. Нам потрібно опитати земних чоловіків чи 
           потрібна  їм жінка.
Меркурій: Пропоную розбитися на дві групи,тому що нас
                   багато,ще налякаємо людей.
Зевс:Підтримується!Ви двоє ідіть зі мною,а ви залишаєтесь
         тут,та  не пропускаєте ні одного чоловіка,ведете 
         опитування. Зустріч через годину,та дивіться щоб я не
         шукав вас по магазинах!Зрозуміло?
Всі:  Зрозуміло!
Зевс: Виконувать!
(Зевс ,Арес і Меркурій покидають сцену. Залишаються Орфей та Амур)
Пісня___________________________________
Амур: Ти дивись,як гарно співає ця  дівчина і пісня гарна про маму, про жінку…
Орфей: Слухай,а чого це Зевс розкомандувався? Він відіте лі йде, а нам залишатися. Мені он струни на арфу треба купити,бо в нас на небі вдень з вогнем не знайдеш.
Амур: Ти що з глузду з’їхав? Зевс як узнає,знаєш,що з нами зробить?
Орфей: Не взнає! І чого не скористатися такою можливістю? Може ми востаннє спускаємось на Землю.
Амур: Ну,в принципі так. Я згоден. Тихо,хтось іде.
(Орфей ховає арфу за спину)
На сцену виходить учасник концерту.
Орфей:Доброго дня вам,шановний!
-Доброго дня!
Орфей: Погода правда непогана?
-Хороша погода.
Амур: А можна запитання?
-Так,звичайно!
Амур:Скажіть,будь-ласка,а чи потрібна вам жінка?
-Відповідь
Пісня__________________________
(Вихід Зевса з Богами)
Меркурій: Скільки пройшли,а не зустріли жодного чоловіка.
Зевс: Так,а й насправді,де ж вони подівалися?
Меркурій: Може трішечки перепочинемо,бо після польоту я щось не дуже добре почуваюсь?
Зевс: (стукає палицею)Ніколи тут перепочивати-це ж вам не вдома на небі,а тут час швидко летить. Вдома будете відлежуватись.
Арес:Здається бачу чоловіків.
Меркурій: З вудками,сюди йдуть.
Арес: Тікаймо!
Зевс:Я тебе втечу! (До чоловіків) Моє шанування-Зевс! (Вклоняється)
-Яке цікаве ім’я? (Представляються)
Зевс: (соромлячись) Ну це ніби псевдонім.
- А хто ви будете,звідки?
Арес: Ми з редакції.
Меркурій: Так. Журналісти ми…
Зевс: З газети. Про жінок опитування проводимо.
-Яке опитування?
Зевс:На тему: Чи потрібна жінка в цьому світі чоловікам?
-Звичайно потрібна, і ми сьогодні, напередодні свята хочемо наловити своїм жінкам рибки і подарувати приємний музичний номер.
(Сценка «На рибалці»)
Пісня «Я сама файна»
Пісня____________________________________
Амур:Оце так дівчата! Оце співають так співають!І яка тільки чудова ця планета земля! Скільки на ній всього дивовижного,спокусливого. А скільки красивих жінок…
Орфей: Так,згоден з тобою,дійсно весело тут. Не бачить зараз нас з тобою Зевс,знаєш щоб він з нами зробив?
Амур: Точно б заставив би Олімп підмітати.
Орфей: Та не будемо про погане,подивись що я придбав поки ти милувався красою місцевих Афродит.
Амур: Опа!Нічого собі! Що це таке?
Орфей: Фотоапарат,цифровий.
Амур:Як це?
Орфей: А так це.(Направляє камеру не Амура) От дивись:направляєш,виставляєш, приготувались-всміхайся,Амуре
Амур:Ги-ги…
Орфей:Знімаю. Тепер дивись сюди.Це ти,Амуре.
Амур: Нічого собі! Як дві каплі води схожий. Подаруй його мені.
Орфей: О,ні.не можу! Ну,хіба що коли поламається,тоді…Ану,сфотографуй мене отут…отак… з арфою.
Амур:(бере фотоапарат)  направляю,виставляю,знімаю!Готово!
(показує Орфею,сміються)На,мамі музі на згадку подаруєш.
Орфей: На згадку? А давай удвох на згадку сфотографуємось.
Амур: А хто направить ,виставить.зніме?
Орфей: Та зараз когось знайдем. (виводить на сцену двох дівчат)щелкніть нас на згадку про ваше свято
Дівчата:Гарне вийшло фото.Подаруйте його своїм подругам.А ми даруєм музичний дарунок всім гостям свята.
Пісня____________вик Кирпенко Яна і Віка.
(Вихід Зевса з Богами)
Меркурій:Зевсе,я намуляв собі мозоль на нозі,а Арес на нього ще й наступив
Арес: Додому хочу! Нема тут нічого цікавого на Землі! Бідні Орфей та Амур.залишили їх одних.Сумно мабуть їм без нас.
Зевс: Годі базікати! У нас з вами важлива місія ,а не розмови про мозоль,домівку….
Меркурій: Так-то воно так,але що прекрасніше є за домівку,де хмари пливуть під тобою,а не над тобою.
Зевс: А прекраснішою є пісня,яку співають учасниці ансамблю «Берегиня»
Концертна програма ансамблю «Берегиня»
(Вихід Амура і Орфея.Вони тягнуть величезний пакет з надписом «Фора»)
Орфей:Так цікаво тут…добра всякого валом,от тільки шкода струни  на арфу не купив,та нічого переб’юсь
Амур:Нічого,зате курку гриль взяли. Не ходити ж нам голодними.
Орфей:А й справді,хіба ми не люди?
Амур:На дану мить точно не Боги…
Орфей:Ну і я про це!
Амур:Давай швидше розпаковуй пакет,бо мені нетерпиться скуштувати цей кулінарний шедевр рук людських
(Розпаковують пакет і починають їсти курку гриль)
Орфей:Божественний смак!
Амур:Неземний смак!
Орфей: Трошки недопечена!
Амур:Так трохи сирувата!
Орфей:Все рівно смачна!
Амур: твоя правда!
Орфей:Подай Кока-колу!
(в цей час заходить чоловік)
-Приємного вам смаку.
Орфей: Курку гриль не бажаєте?
-Ні,,дякую.Я люблю коли готує моя дружина
Амур: А у вас є дружина?
-Так!
Орфей: І ви кохаєте її?
-Так!Дуже! І сьогодні я співатиму для неї!
Амур:(до Орфея)Це ще один нуль на користь жінки.
Орфей:Ну,що ж ви співайте,а ми не будемо вам заважати…
Пісня:_______________у виконанні Олександра Товкача.
Вихід Зевса з Богами.
Зевс: Все зрозуміло!Наша місія виконана,а істина стара як вино!Пора повертатися на Олімп.А де ж це Орфей і Амур?
Арес:Пошукаємо може відійшли кудись.
Всі:Давайте!
(шукають і знаходять пакет «фора»)
Зевс:От негідники!Спокусилися таки!
Меркурій:Що будеш робити,Зевсе?
Зевс:Сам не знаю!
                   (В цей час чути веселий сміх Орфея та Ареса,не помічаючи Зевса вони п’ють Кока-колу)
Зевс:А це ще що?
(Орфей викидає за спину пляшку і показє Зевсу руки)
Орфей:Де?
Зевс:Ану,негайно до мене!
Амур:Зевсе,я тут не причом-це все Орфей!
Зевс: Мовчать!
Меркурій:Зевсе,застав їх Олімп підмітати!
Зевс6Мовчать!сам розберусь.ви хот опитування провели?
Орфей: Так,Зевсе!У нас навіть фото є.
Зевс:Добре,на Олімпі розберемся. А зараз всі готуємось до польоту. Починаємо відлік 5,4,3,2,1…Поїхали!
(Виключається світло)
_А-а-а,летимо!
_Зевсе,мене нудить.
-Тримаймося.вже недовго!
(Включається світло,Зевс сидить на троні)
Зевс: Ну,що ж великії Боги!Недаремно я з вами спускався на землю.І вашу суперечку стосовно жінки ми вирішили-потрібна нам вона! І місце їй не на землі,а на Олімпі! Щоб надихала нас вона на подвиги й труди.Світила й сяяла немов небесна зірка. І місце тут їй,серед нас Богів!
Пісня «Просто жінка»
Виходять всі учасники-чоловіки концерту
Амур:О,великий Зевсе,скажу я правду:зрозумілі земні чоловіки,що жінка їм потрібна для любові!Це знає рід людський і навіть ми-Боги!                                                                               Разом:А жінка в світ приходить для любові                              ------Любити ляльку доки ще мала  Любити маму поки підросла  А тільки –но, як ступить за поріг  Любити небо і м‘який моріг.   -----Дім батьківський і квіти чорноброві  Бо жінка в світ приходить для любові.                                                                                    -------Росте вона, ростуть її роки  Ростуть її і радості й надії  І от приходять роки молодії   По світу вже вона не йде – несеться !  Уважно прислухається до серця  Щоб в шумі літ і в шелесті дібров  Почути, що прийшла її любов                                                     -  Ота любов, що перша і остання  Такої ще ні в кого не було !   І ти щаслива в серці в тебе рай  І відшумів весільний водограй.  І попливли літа, літа, літа….                                                                                   
-Усіх годуєш, хоч сама голодна  І часом нерви стримати негодна  Та будеш захищати, як в бою  Оту сімейну каторгу свою.   І попливли літа, літа, літа…..  А що ? Якби усе почати знов ?         
-Оце той борщ щоденний – це любов,  Сорочка чисто випрана – любов  І очі діточок ясні – любов.  Все так було б, якби почати знов !                                                                                                   -
-Жіноча доля в світі – це                                                             Всі:ЛЮБОВ !
                         Заключна пісня

0

2

Цікавий сценарій, потрібно спробувати на наступний рік. Дякую

0

3

Пропоную сценарій до 8 березня для РБК, патріотичного спрямування (актуально)                                                               Святково прикрашена сцена штучними квітами
                         та різнокольоровими стрічками. Підключено 5 мікрофонів.
                              Звучать позивні свята. До мікрофону підходить ведучий
                     
Ведучий.
Проста й велична, ніжна і ласкава,
Тримаєш рід слов’янський на плечах.
Ти – оберегу древнього Купава,
Ти – пісня солов’їна на вустах!
Ти – Берегиня вогнища святого,
Що є величного на світі – все в тобі.
І не знайти більш рідного й близького,
Злилося все у радості й журбі.
Ти вмієш ждать, терпіти, виглядати,
Ростить дітей і відправлять в світи,
А так любить – лиш може тільки мати,
Бо совість чиста, відданість – це ти.

Ведучий. Доброго всім весняного дня та гарного настрою!
Сьогодні ця зала, немов скарбниця, переповнена веселковим сяйвом жіночої вроди та ніжних посмішок. А все тому, що прийшла весна! І принесла найкращій половині людства - свято.
Любі жінки! Дорогі наші: мами, бабусі, дружини, кохані, сестрички!
Нехай разом з першими променями весняного сонечка у вашому домі назавжди оселяться: сімейне тепло та життєвий розквіт, рясний добробут та ніжний затишок, хай на вашому небокраї вічно світить сонце любові, а мир і спокій завжди панують у ваших душах та у нас в Україні!
Зі святом вас, з Міжнародним жіночим днем, з 8 Березня!!!
 

Ведучий.  Жінка - це ніжність і чутливість, це материнська любов і вічна мелодія кохання, це берегиня сімейного затишку і доброти.
Недаремно слова Земля й Україна – жіночого роду.
Адже завдяки жінкам розквітає наша земля та збагачується добром вся Україна! Завдяки жінкам-матерям продовжується життя, продовжується рід, а материнська молитва оберігає нас від негараздів.
Мама – це наша душа і наша совість!

Для вас співає Єлизавета Розізнана
«Мамин оберіг»

Ведучий.
Її величність українська жінка – це особливий феномен. Він не має аналогів у світі.
Доля жінки нерозривно пов’язана з долею держави. На небосхилі державотворення України ясною зорею сходять постаті всесвітньовідомих українок.
Це Велика княгиня Київська - Ольга, одна з найвизначніших правителів Київської Русі. Саме вона укоренила поняття закону, впровадила перші юридичні реформи, які дозволили державі вступити на шлях економічного розвитку і згодом перетворитися на одну з наймогутніших країн світу. Ольга першою з київських правителів прибула до Візантії з миром і тим самим зробила з цієї потужної держави союзника.

Звичайна українська дівчина Анастасія Лісовська скорила своїм розумом, красою володаря Османської Імперії і по його смерті - Султанша Стамбульська Роксолана почала керувати Імперією - це фактично унікальний феномен світової історії.

Королева Франції Анна Ярославна – донька Київського князя Ярослава Мудрого! Під час вінчання з французьким королем Генріхом І Анна подарувала йому привезене з Києва Євангеліє, писане кирилицею. Всі пізніші королі Франції приносили клятву на цій святій книзі, яка належала самому Ярославу Мудрому. Її підпис часто зустрічався на ділових паперах французького двору поряд з "хрестиком" неписьменного короля. Анна є прабабусею майже 30-ти французьких королів.

Ігуменя Києво-Печерського Вознесенського і Глухівського Успенського дівочих монастирів – Марина Мазепа, мати гетьмана України Івана Мазепи, основоположниця шиття золотими та срібними нитками церковного одягу та ікон.

Українська оперна співачка, педагог, Заслужений діяч мистецтв України - Соломія Крушельницька. Співати з нею на одній сцені вважав за честь Енріко Карузо.

Народний художник України – Катерина Білокур, її картини виставлялися в Парижі. Творчість цієї української художниці належить до найкращих надбань світової культури ХХ століття.

Видатна письменниця, поетеса, фолкльористка, активістка українського національного руху – Леся Українка.

Перша Народна артистка України - Марія Заньковецька, належала до плеяди корифеїв.

Зірка світової опери – Євгенія Мірошниченко, 40 років вона була незмінною солісткою Київського театру опери та балету і викладала в консерваторії на кафедрі сольного співу.

Українська поетеса – Ліна Костенко, лауреат Шевченківської премії, премій: Антоновичів та Петрарки.

Золотий голос України – народна артистка України Ніна Матвієнко, член спілки кінематографів України.

Чотирьохразова олімпійська чемпіонка, «Золота рибка», «Герой України» - Яна Клочкова.

Імена цих всесвітньовідомих жінок золотими літерами вписані в історію не тільки України, як символ розуму, стійкості духу, величі, показавши всьому світу, що таке краса, мудрість і чарівність української жінки.

Найкращих українських жінок зі святом вітає Олександр Пасічнюк

«Тільки ти».

Ведучий:
Хочеться сьогодні сказати про патріотичний незламний дух української дівчини, жінки.
Скільки представниць прекрасної стАті, забувши про страх і втому, пліч-о-пліч з чоловіками боролися на Майдані Незалежності під час Революції Гідності: готували їжу, прали, лікували поранених, розбирали бруківку. В мороз і холод саме жінки ставали моральною підтримкою, натхненням, порадницями та помічницями для чоловіків: це українська співачка Руслана, лікар Ольга Богомолець, журналістка Тетяна Чорновол, а також наша землячка Олена Іванчук та багато, багато інших. 
Та нажаль, час випробувань на цьому не скінчився і жіноче серце тужить та плаче, відбиваючи сильні такти… Адже там на сході нашої держави, в куряві і стрілянині, в дощ і мороз десь метушаться, воюють і гинуть чиїсь сини, чоловіки, наречені, брати… А поруч з мужніми чоловіками воюють і сміливі жінки: водії, лікарі, кухарі та снайпери. Серед них з Козятинського району Ярослава Мазур – боєць добровольчого батальйону «Айдар» - квіти і оплески для Ярослави. Альона Галамайчук – боєць 95-ї аеромобільної бригади. В залі присутня мама Альони – Наталія Володимирівна, квіти й оплески для Вас.

…Надія Савченко – сьогодні до цiєї мужньої жiнки, яка голодує у російській в’язниці прикута увага всього свiту.
Військовий пілот, штурман бойового гвинтокрила, старший лейтенант Збройних сил України, Надія стала символом нескореної України, символом незламного духу i національного спротиву, вона стала українською Жанною Д'Арк. 2 березня Указом президента України Надії Савченко присвоєно почесне звання «Герой України».

Жінки-волонтери, які не покладаючи рук, забезпечують усім необхідним наших захисників, інколи навіть ризикуючи власним життям. Вони вивозять дітей, пенсіонерів, інвалідів із тимчасово окупованої території зони АТО, опікуються пораненими бійцями. Це наші землячки – Анна Жарська, Ольга Пирогова, Тетяна Чудновець і Олена Іванчук. Сьогодні квіти та оплески для вас.

Сьогодні серця багатьох українок моляться за свій народ і його героїв. Вони просять Бога, щоб Він дозволив посивілим матерям обійняти своїх героїв-синів, дружинам поцілувати своїх хоробрих чоловіків, дівчатам зустріти своїх наречених, а дітям пригорнутися до тата.
Дорогі українські жінки! В ці березневі дні вам вклоняється весь світ - за вашу жіночу мудрість, душевне тепло й милосердя, за ваше благородство й терпіння, за вашу самопожертву та невтомну працю!
І нехай на Землі довіку буде прославлена в пісні і в прозі, на полотні та у віршованих рядках  берегиня людського роду – Жінка!

Музичне вітання всім дарує Олександр Зайчук
Ведучий. Жінка – Мати, це вона береже коріння роду свого, привчає дітей до народних звичаїв, традицій та трепетно оберігає правічний вогонь родинного вогнища, вкладаючи у дитячі душі добро та ласку, надію та розум.
І де знайти ті слова, якими можна було б висловити безмежну любов до матері!
Мама, мов янгол - охоронець завжди освітлює наш шлях, щирою молитвою благословляє у дорогу, та з ясною усмішкою і щасливою сльозою зустрічає з далекої дороги, її невимовне добро, теплота, щирість осявають наші життєві шляхи протягом всього життя.
Старіють матері, стають бабусями, прабабусями. Їх натруджені руки стомлено спочивають на колінах. Скільки всього у своєму житті вони переробили: жали і молотили,  пекли хліб і пироги, сповивали немовлят і пололи бур’яни, варили найсмачніші борщі…

На сьогодні в районі проживає 531 жінка, які народили та виховали троє і більше дітей. 170 жінок удостоєні Почесного звання України «Мати-героїня». Лише в любові, ласці, взаєморозумінні та повазі, щоденній материнській праці –  виростають люди з великої букви.
Сьогодні ми вдячним словом вшановуємо жінку-матір. Бажаємо кожній матері - добра і здійснення мате¬ринських мрій та надій, успіхів у вихованні ваших дітей, бо від них залежить подальша доля України.

Для всіх матерів співає Василь Минчук
«Мамо моя, мамо»
Ведучий:  Одним із пріоритетних напрямків державної сімейної, молодіжної та дитячої політики є влаштування дітей–сИріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в прийомні сім’ї, взяття під опіку, усиновлення. 
Сьогодні в нашій залі присутні родини, які подарували свою любов і  ніжність, прийомним дітям, яких доля позбавила материнської ласки і піклування.   Це: (проводиться нагородження) Любов, доброта, чуйність, чесність, взаємодопомога та взаємопідтримка – ось складові щастя родин. Великий уклін вам  за ваше чуйне серце і безкорисливу любов, за те, що огорнули дітей справжнім батьківським теплом і затишком.
             
Привітати чарівне жіноцтво та гарні дружні родини запрошую керівництво району......  Ведучий. Низький уклін вам, дорогі наші жінки: мами, бабусі, сестрички, кохані, знайомі і незнайомі, молоді і сивокосі – ми зичимо вам добра, любові і затишку, сонячної радості і довгих – довгих років життя!
Миру і щастя дому вашому, сім'ї вашій, роду вашому!
Миру і щастя землі, по якій ідете Ви, дорогі наші жінки! Бо й сама земля крутиться тільки тому, що Ви йдете по ній.
Вклоняємося всім вам низько за ваші безсонні ночі!
Вклоняємося вам, хранительки наших домашніх вогнищ і родинної пам’яті!
Вклоняємося тобі, матір роду людського, імя якій - жінка!

Всього цього вам бажає чоловічий гурт «Добряни»   
«Кохана»
Ведучий: До нових зустрічей! З 8 березня!

0

4

Сценарій родинного свята

Звучить музика. До глядачів виходить ведуча.
Ведуча. Яке найкраще слово в світі?
Раз мудрий хтось питав людей
"Здоров'я” - відповів так хворий
"Ні, молодість!" - сказав старий...
"Найкраще хліб!”- жебрак говорить.
"Побіда" - відповів стрілець.
"Найкраще воля!” - рік невільник
"Ні, правда!” - обстоював мудрець.
Аж тут з куточка
Обізвавсь сирітка, ще малий хлопчак:
Найкраще слово в світі: "Мама!"
І всі сказали: "Мама...! Так...!"
Дорогі гості! Милі, добрі наші жінки! Дозвольте у цей теплий весняний день сердечно привітати вас із Днем Ма¬тері, побажати здоров’я, миру, сімейного благополуччя. Сьогодні ми з вами зібралися, щоб висловити пошану найдорожчій людині, перед якою ми завжди в неоплатному боргу. І ця людина нази¬вається прекрасним іменем – мати. Любов материнська не знає меж. Вона захищає нас, зігріває, береже від лиха.
Мама – це захист і притулок для дитини, вона її опора і совість. Все, що є в нас найкращого, все від неї, від рідної неньки. І як би далеко чи близько ми не були, ми завжди повинні пам’ятати матір.
Наперед виходять учні-читці.
1-й учень  Добрий день вам, люди добрі!
Що сидять у нас в господі,
Раді з святом вас вітати,
Щастя і добра бажати!
2-й учень  Гостей дорогих ми вітаємо щиро,
Стрічаємо з хлібом, любов’ю і миром!
Ведуча. Шановна родино, просимо вас на хліб, на сіль, на наше свято урочисте.
Пісня __________________________________________________________

Учні-читці підносять на вишитому рушнику хліб-сіль бабусям і мамам.

3-й учень  Нехай світанок березневим святом
Над цілим світом зоряно цвіте.
Хай сяє сонцем в серці слово «мати»,
Таке незгасне, вічне, молодо-ясне.
Мама, мати, матуся… Скільки дорогих серцю спогадів і тепла таїть це слово. Ним ми звертаємось до найближчої, найдобрішої, найкращої, наймилішої для нас людини.
Учень.4 Голубіють очі батьківської хати
І стежина в’ється двором до воріт.
Ти на тій стежині вивела нас, мати!
На щасливу долю, у широкий світ.
Спасибі вам, мамо, за твоєї душі багатство,
За любов материнську святу.
Спасибі, мамо, за твою найніжнішу ласку
І найдобрішу твою доброту.
Ти для нас хотіла прихилити небо,
Щоб не знати дітям смутку і невдач,
Не завжди слухняні, ми були у тебе,
Дорога матусю, ти за все пробач!

Пісня__________________________________________________
Ведуча: - Діти! Сьогодні ви не раз казали – мама рідненька, єдина, неповторна...А давайте перевіримо, як же добре ви знаєте своїх матусь? Я запрошую підійти до мене 2-х матусь та їхніх дітей.
Гра «Хто краще знає свою маму?»
(2 мами пишуть, 2 учні відповідають)
- Коли день народження у мами?
- Які очі у мами?
- Які речі треба придбати мамі в першу чергу?
- Що найсмачніше готує мама?
- Яка улюблена пісня мами?
- Куди мріє поїхати мама?
Ведуча: - Молодці, діти! Бачу, ви, дійсно ніколи не переплутаєте своїх матусь. А як же наші матусі знають своїх синів і донечок?
Гра «Мамо, це я»
До гри запрошуються всі мами та дівчатка. За простирадлом ховаються діти і в мікрофон по черзі говорять «Мамо, це я», а мами повинні впізнати свою дитину за голосом.
Ведуча: - Бачу, мами добре знають своїх донечок. Та це й природно.
Добре. А зараз я хочу звернутися до хлопчиків та їх мам. Перевіримо, як матусі знають своїх синочків.
Гра Чи знаємо ми один одного?
(Мама і дитина стають спиною один до одного. Вчитель задає питання.
- Чи любить ваша дитина манну кашу?
- Чи миє посуд ваша дитина?
- Чи любить ваша дитина чистити зуби?
- Чи лягає спати ваша дитина о 9 год. вечора?
- Чи застеляє вранці ліжко ваша дитина?
- Чи любить вмиватися ваша дитина?
- Чи любить читати книжки?
Ведуча: А зараз наші хлопчики дарують всім присутнім музичні номери.
Учень. Бережіть материнське серце,
Бо воно як воскова свічка,
То на ґноті маленьке сонце,
Ніжне й тепле, але не вічне.
Учень. Коли спокій і радість у хаті,
То горить воно рівно й тихо,
Як прикута пташка крилата,
Стрепенеться, віщуючи лихо.
Учень. Затуліть теє серце ніжне
Од вітрів, забуття і тривоги,
Каяття принесіть, хоч і пізно
І утріть гіркі сльози знемоги.
Учень. Розсипа серце мами проміння
На пелюстки долонь дівочих.
Тихо скапує нам на сумління
Зазирає, мов світить у очі.
Учень. У кожного з нас є мама. Навіть у наших матусь. Си¬ва, лагідна, мудра бабуся. Хто ще вміє так цікаво розповісти каз¬ку, дібрати ласкаве слово, дати мудру пораду. Тож не дивно, що серцем своїм ми тягнемось до бабусі.
Учень  Я за вас відболю, відтерплю, відлечу, відкурличу,
Я за вас відмолюсь у німому звучанні століть.
Тільки б, рідна, ніколи не з`являлась печаль на обличчі.
Тільки, люба, не плачте. Тільки, мила моя, живіть.
Я від вас відведу оте вчора поранене літо.
Я за вас відпрацюю у вічності ваших полів.
І у вашім садочку найкращі посію квіти,
І мені не забракне для вас найтепліших слів.
Я вплету свою мрію сивиною у ваше волосся,
І від всіх негараздів собою ваш світ затулю.
Хай ще кілька хвилин до вас не приходить осінь,
Щоб ви зрозуміли відлуння слова ЛЮБЛЮ....

Учень Бабуся сива, мов квітуча вишня,
Моя бабуся — вишенька в саду.
Мене ти знову зустрічати вийшла
І по стежині я до тебе йду.
             Іду, щоб прихилитися всім серцем
До рук твоїх — ласкавих і м'яких,
Поглянути у очі — два озерця,
І прочитати радість щиру в них.
             Пробач, що я буваю неслухняний —
Трапляється всіляке у житті.
Я знаю, що, бабусенько кохана,
У тебе серце й руки золоті!
Гра «Клубочок»
Обладнання: пряжа.
Хід гри. До гри запрошуємо дві бабусі. Вони тримають в руках пряжу, а двоє діток змагаються, хто швидше змотає її в клубок. Метраж пряжі має бути однаковий.
−Тю! Кажуть люди,що в мене не всі вдома. Вдома в мене всі! І який це я дурний? І чого б то?! Ніякий я не дурний!Що, і ви

не дурний!Що, і ви не вірите?
− А осьо! Дивіться!(Сідає на стілець) 3+2? Скільки буде(рахує на пальцях)- правильно, 5. А два плюс три?(рахує)Точно − сім.
− Привіт,Стецько! А що це ти пальці розчепірив, неначе той індик хвоста?
− То я показую,який я розумний!
− Ну і як,вдається?
− А як же! Ось дивись − три плюс два буде 7.
− А ти, я бачу справді розумний!
− А що? Я як батько. Він і до роботи, і до науки. А мені саме краще – то до ложки.
− Ну, по тобі видно,що ти ложки не минаєш. А як для тебе 3+2 буде сім. То вже хай краще буде вісім.
− Тю, дурна,хто тебе так лічити учив? Стидоба! Ну,може й правильно, жінка повинна бути за чоловіка трохи, те-є, дурніша!
− Ну, то ще вилами по воді писано! А до того я веду, що на порозі − 8 березня, свято всіх жінок! А ти,Стецько, геть не привітав!
− І чого б то я тебе мав вітати? Сама сказала – свято всіх жінок, а не дівчат. Ото як я тебе висватаю, отоді й поздоровлю! А підеш за мене?
− Я − за тебе? Чи зовсім здурів?
− А що – поганий козарлюга? І поздоровлю. Ох як я тебе поздоровлю! Будеш у мене літать, як голубка!Гала−драла з хати!Через перелази!
− Отакої!
− Казали батько, як оженися то треба жінку вчить. У будні казали нема коли, а на празник − в самий раз!
− В тебе,Стецько,батько якийсь старомодний. Тепер не ті часи!Зараз жінкам квіти дарують, їсти варять,ще й листівки підписують на свято.
− А чого? Я от тебе зранку повчу, а під вечір і листівку подарую!
− Ти хоч писати вмієш?
− Трохи вмію олівця в руці тримати. Хоча краще тримаю ложку!
− Ну−ну! Напиши, напиши!
− Давай−давай (пише на ватмані)
                                                       З 8 Б(В)ЕРЕ(С)ЗНЯ (Стецько пише «вересня»)
                                                       СТИЦЬКО
− Ой−ой! Грамотій! Будеш 8 вересня батька свого вітати, а не мене. (Уляна виправляє напис на плакаті. Пішла)
− І подумаєш,переплутав. Подумаєш, «Б» і «В». Їрунда. І чого це люди кажуть,що в мене не всі вдома, га?

Пісня __________________________________________________
Гра «Одягни дівчинку»
Обладнання: два фартушки, два чепчики, дві квіточки, два стільчика.
Хід гри. Обираємо два хлопчика і дві дівчинки. Під веселу музику хлопчику потрібно одягнути на дівчинку фартушок, чепчик, посадити на стільчик, сказати комплімент і подарувати квіточку. Хто справиться із завданням швидше і якісно, той переміг.
Учень. За все, що маю, дякую тобі,
За все, що маю і що буду мати.
Ночами сняться зорі голубі
І вишні білі на причілку хати.
Я сонечко вплету в твої чудові коси
І небо прихилю, й зберу перлини-роси,
Вінок сплету для милого чола
Аби лиш ти щасливою була.
Учень. Бажаю вам, мамо, днів щасливих,
Бажаю добра, здоров’я і сили,
Бажаю любові, злагоди, втіхи,
І бажаю завжди життю радіти.
І ділитись словом щирим
Теплим, радісним, правдивим.
Учень. Прийміть мої вітання щирі
Хай Ваша доля розквіта,
Хай в здоров’ї і щедротах
Рясні красуються літа,
Щоб доля дарувала тільки щастя,
Ні грама бід, ні крапельки страждань,
Хай квіти квітнуть і в яскраві ранки
Здійсняться тисячі бажань.
Учень. Нехай в душі не вигасне зірниця
І мудрість літ не буде тягарем
Хай щастя з вами буде день у день,
Немов вода цілюща у криниці.
Хай обминають горе і біда,
Пахущим цвітом стелиться дорога,
Добра і радості від Бога,
Поваги і здоров’я на літа.
Учень. Нехай боронить мати Божа
Від злих людей і різних бід,
Хай дасть здоров’я і поможе
Прожити в щасті сотні літ.
Учень. Принесу в подарунок мрію
Що перлинами виграє
Тільки зараз я розумію
Материнське серце твоє.
Прислухаюся і вчуся
Усьому, що порадиш ти
Мила, рідна моя матуся
Як до мудрості важко йти.
Учень. Скільки бурі, вагань і злетів
На дорозі нелегкій тій.
Не зустрінеш всього в поетів,
Не побачиш у барвах мрій.
Тільки ти єдина розкажеш,
Як уміють лише матері.
Учень. Я часто ночами пригадую знов
Дитинства сполохану казку
Спасибі Вам, мамо, за вірну любов
І щедру, незміряну ласку.
Пісня________________________________________________________

Ведуча Ось і наближається до кінця наше свято!
Чудове свято зустрічали сьогодні ми разом із вами.
Із днем жіночим привітали, всіх вас, бабусі, сестри, мами!
Коли ви поруч – сонце сяє, і веселіш птахи співають.
І кожна з вас несе тепло, надію, щастя і добро!

Я вас вітаю зі святом весни. Бажаю здоров’я, щастя, достатку, сонячної долі.
Хай ваші діти і онуки завжди приносять вам тільки радість!
Хай рікою щастя ллється, хай в сім’ї добро ведеться!
Нехай всі турботи, труднощі, нещастя покинуть вашу оселю. Хай завжди
світить сонце у вашому домі, нехай ваші обличчя сяють від ласкавої
посмішки. Щастя вам, дорогі жінки, добра, краси, кохання, вічної молодості та весни.
Зі святом вас, дорогі жінки!
Подарунки мамам

0

5

Цікавий сценарій. Дякую Оксана Скригун

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно