minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



"Рідний край" Лілія Сандулеса шукаю мінус

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Прошу допоможіть з мінусом пісні у виконанні Л. Сандулеси "Диво-сторона". Починається словами:"Є в мене дивина,
Є така одна Диво-сторона". Муз.О.Злотника
Якщо можна - на пошту:
viktor.jartovscky@yandex.ua

Отредактировано viktorjart (2012-12-23 02:29:51)

+2

2

viktorjart написал(а):

"Рідний край" Лілія Сандулеса шукаю мінус

Наш рідненький всезнайка GOOGLE на запит: "Рідний край" Лілія Сандулеса мінус
Відгукнувся словами: Результатов: примерно 1 880 (0,32 сек.)

Даю Вам кілька перспективних адрес:

1) http://www.karaoke-karaoke.com.ua/load/
Безкоштовні мінусовки до 8 березня! Пісні про Маму 2011 \ Бесплатные минусовки к 8 марта! Песни о Маме 2011 \ Free audio file for March 8!
Дитячі християнські пісні та фонограми \ Детские христианские песни и фонограммы \ Children's Christian songs and soundtracks
Завантажити Караоке Безкоштовно Українські караоке пісні БЕЗКОШТОВНО
Українські пісні про школу - мінуси і плюси \ Украинские песни про школу - минусы и плюсы \ Ukrainian songs about school - org and minusa
Дитячі Українські пісні і мінусовки \ Детские Украинской песни и минусовки \ Nursery songs and Ukrainian mynusovky
Українські народні пісні - DVD-караоке (2007)
Народні пісні міді, караоке завантажити безкоштовно (download free Народні пісні midi, karaoke)
Караоке дитячих пісень - завантажити безкоштовно на комп!!!!
VA - Український ХІТ ХХ Століття (2009)
Дитячі новорічні пісні Новорічна добірка мінусовок (комплекти)

2) Тут, здається, халява, але потребує реєстрації

3) Тут кілька варіантів однієї мелодії але ПІД РІЗНИМИ НАЗВАМИ, а Ви, нажаль, не навели бодай пари рядочків, щоб знати що Вас цікавить. Отже розбирайтесь :-))

Щасти Вам Боже у добрих справах і Гугль в допомогу!!! http://forumupload.ru/uploads/0002/25/06/8550-2.gif

Отредактировано Східняк (2012-12-22 13:29:48)

+1

3

Спасибі за підсказку. Пісню з цією назвою я дивився на відео. Оригінальна назва  "Диво-сторона". Починається словами:"Є в мене дивина, Є така одна Диво-сторона". Муз.О.Злотника
Але оригінального мінуса я не знайшов

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно