minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



відкриті уроки

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Дорогі колеги! Допоможіть з ідеями на відкриті уроки.
Я маю теми уроків - "Музика передає рух" і "Святкова музика". Це є уроки у 2 класі. Може, хтось розробляв ще якісь відкриті уроки з музики, то виставляйте їх у цій темці.

0

2

В мене на сайті файл "Конспект" - конспект відкритого уроку в 8 класі про оперету. Урок з елементами ситуативного навчання,  можна легко переробити в проект, розробляв, коли ще ППЗ для 8 класу не існувало.

+1

3

Шановні колеги! Можливо  в  когось є  цікаві  відкриті  уроки для  молодших  класів, скиньте буду  ду  же  вдячний!

0

4

Можу запропонувати свій відкритий урок. Я проводила у 2 класі. Відео використовувала із програмного забезпечення музичного мистецтва - "веселі нотки")).
http://narod.ru/disk/38419371001/Відкритий урок Святкова музика.doc.html

0

5

Колеги, підкажіть, будь ласка щось цікавеньке, або просто конспект уроку в 7 класі "Богатирські ворота" до опери".Зарані вдячна!

0

6

Колеги,підкажіть ,будь-ласка,якусь ідею! Примусили взяти участь у конкурсі "Вчитель року", потрібно фрагмент уроку на 20хв.В голові поки-що хаос думок.Єдине знаю, що хочу 7 чи 8 клас.Буду вдячна за підказку.

0

7

katysha3
Вы моя коллега  "по несчастью". Я тоже иду на конкурс и тоже в полной растерянности. Если не секрет, Вы не из Киева?

0

8

А я уже папку сдала)))

0

9

Давно не була на форумах)))) Вітаю з закінченням "Вчителя року". Дійшла до фіналу обласного рівня, стала лауреатом. Виявляється, не таке вже воно й страшне!

0

10

Друзі провів інтегрований урок з оброзотворчим мистецтвом мотеріали в ворді, не можу вкинуть загрузка файлов отключена?

Отредактировано христом (2014-01-20 18:51:50)

0

11

христом написал(а):

загрузка файлов отключена?

На цей форум не можна завантажувати матеріали.Завантажте на якийсь файлообмінник, а тут дайте лише посилання.

0

12

Vikyn написал(а):

Можу запропонувати свій відкритий урок. Я проводила у 2 класі. Відео використовувала із програмного забезпечення музичного мистецтва - "веселі нотки")).
http://narod.ru/disk/38419371001/Відкритий урок Святкова музика.doc.html

нерабочая ссылка !!! --

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно