minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Партитуры для духового оркестра

Сообщений 31 страница 60 из 70

31

http://narod.ru/disk/31811885001/Украинские узоры.sib.html
  http://narod.ru/disk/31812037001/Козацькі забави.mus.html
Ось два твори для оркестру, не важкі і доступні, практично, для любого складу

Петрович написал(а):

В темі "Репертуар духового оркестра" пост 82 редактор без заморочок

- Дякую дуже, Петрович, за Сібеліус-6, але він чомусь не загружається. Ніби то все роблю як треба, а результату нема. Зробіть, будь ласка, підказку: з чого починати і як закінчити?

0

32

Павлович
1. Якщо у Вас встановлена якась версія Sib, -потрібно її знести.
2. У розпакованому архіві знаходимо папку Setup, відкриваємо її і запускаємо файл з аналогічною назвою (Setup) ......підтверджуємо (Finish)
3.Відкриваємо папку (Crack) там два файли ...відкриваємо Cracked і копіруємо вміщене
4.Далі кнопка (пуск--мой компютер--діск (С)---папка Program Files) в цій папці знаходимо встановлений Sib -папка Sibelius Software, відкриваємо її і (права кнопка миші ВСТАВИТЬ) -підтвердити заміну файлів (ДА)
5.Відкриваємо папку (Crack) --далі текстов документ 2.Serial і копіруємо цей серійник
(INC111111111111NoPE)
6. На робочому столі вашого компа клацніть по ярлику Sibelius6 ---відкриється вікно і попросить серійний номер (введіть серійник -права кнопка миші ВСТАВИТЬ) ...ВСЕ!!!
Успіху!!!

0

33

Петрович написал(а):

6. На робочому столі вашого компа клацніть по ярлику Sibelius6 ---відкриється вікно і попросить серійний номер (введіть серійник -права кнопка миші ВСТАВИТЬ) ...ВСЕ!!!
Успіху!!!

Дякую за таку детальну інформацію, зараз попробую.

Павлович написал(а):

. На робочому столі вашого компа клацніть по ярлику Sibelius6 ---відкриється вікно і попросить серійний номер (введіть серійник -права кнопка миші ВСТАВИТЬ) ...ВСЕ!!!
Успіху!!!

Пробував все зробити за інструкцією - нічого не виходить, тобто не регіструється, не копіруються з крега. Жаль. Сібеліус -6 встановився, можна друкувати партитуру, партії, але не хоче запоминати (каже-зарегіструйся). Там висвітлюється якийсь регістраційний № прямо на відкривающій сторінці, але це мабуть ще з 5-ї версії. А чому цей № перейшов на 6-ту версію? Я все, що стосується Сібеліуса видалив з компа, залишив тільки установчий Ваш файл з якого і інсталював.

0

34

Потрібно повністю видалити все що стосується розширення Sib, мало того ще почистить реєстри. після чого зайти в Program Files (діск С) і видалити папку Sibelius Software
При установці Sib 6 утвориться нова папка уже з файлами Sib 6
-У нас все получиться:
1.Зносите все що стосується Sib
2.Якщо є якась утілітка що чистить реєстри то запустіть хай попрацює, якщо нема? зараз попробую залить, чому попробую, зараз такий час всі сидять в Неті нема швидкості.
Чекайте.
http://narod.ru/disk/31855914001/Glary_ … p.exe.html
Скачайте і запустіть цей EXE відкриється утілітка клацніть по кнопкі (Найти проблемы)......(Исправить) і перезагрузіть комп якщо виконана умова 1.
-І починаємо все спочатку
Розпаковуємо архів і запускаємо (Setup) після чого копіруємо все, що вміщене в папці  (Crack) і вставляємо в папку Sibelius Software (пуск--мой компютер--діск (С)---папка Program Files) і згоджуємось на заміну. Далі копіруємо серійник і при запуску Sib 6 вставляємо у віконечко що випаде.

0

35

Петрович написал(а):

Чекайте.
http://narod.ru/disk/31855914001

Дякую, Петровичу, Ви настоящий колега!!! Трохи втомився, дуже багато вже напрацював сьогодні, порадою обов`язково скористуюся, але спочатку - перерва, тисну руку.

0

36

Павлович написал(а):

ttp://narod.ru/disk/31811885001/Украинские узоры.sib.html
  http://narod.ru/disk/31812037001/Козацькі забави.mus.html
Ось два твори для оркестру, не важкі і доступні, практично, для любого складу

Дякую!

0

37

Цікаві речі, якщо є щось ще цікаве, буду дуже вдячний

0

38

Lypeva написал(а):

Цікаві речі, якщо є щось ще цікаве, буду дуже вдячний

Поки що нема

0

39

"Тримай коня свого, козаче" - дякую за пісню! Пісня гарна.

0

40

Якщо є в когось речі такого плану - буду вдячний

0

41

Lypeva написал(а):

Якщо є в когось речі такого плану - буду вдячний

А які у Вас є твори цікаві? Поділіться то й може ще щось отримаєте із цікавих сучасних зарубіжних чи вітчизняних партитур.

0

42

Виставляю, може кому потрібно Попури на темы латинских мелодий
І ще: Бомболейо

0

43

Доброго дня.. Можливо в когось э партитури якихось джазових композицій для естрадно симфонічного оркестру?
Дякую

0

44

класс,спасибо

0

45

Всім Доброго дня!
Може є в когось партитура "Червона калина" на покладання квітів, був би дуже вдячний.

0

46

А чому для покладання потрібно виконувати музику з пісні "Червона калина"? Чи так вимагає начальство?

0

47

Замовте мені для покладання квітів музику з пісні "Червона калина" і я напишу Вам партитуру для духового оркестру на любий склад. --  --

0

48

Дякую за турботу, але думаю що неварто, простіше знайти ту що вже написана

0

49

Як хочете, але мушу зазначити - скупий платить два рази. Ще немає написаної партитури для духового оркестру на покладання квітів на тему "Червона калина". Бачить Бог я хотів допомогти, двічі я не пропоную свої послуги.

0

50

допоможіть знайти партитуру Агапкина "Голубая ночь" для духового оркестру.

0

51

Лови http://narod.ru/disk/63830771001.90abc1d7faa3704242460884cd845f1b/Голубая ночь.sib.html

0

52

Доброго времени суток, если у кого есть скиньте пожалуйста не сложные партитуры для детского духовоо оркестра, за ранее спасибо!

0

53

Киньте мені на пошту Українські узори будьласка Oshovskiy@i.ua

0

54

Можливо хтось поділиться партитурою маршу "Засвіт встали козаченьки". Або на пошту перекиньте.. -   kozlenkoaa@mail.ru. Спасибі.

0

55

Хто небудь має ноти до таких творів як; марш "Курсантів", "Строительный", "Металіст". Поділіться будь ласка....

0

56

Анатолий написал(а):

Хто небудь має ноти до таких творів як; марш "Курсантів", "Строительный", "Металіст". Поділіться будь ласка....

      Такі партитури можуть бути на сайті  "Partita.ru"

0

57

Анатолий написал(а):

Можливо хтось поділиться партитурою маршу "Засвіт встали козаченьки". Або на пошту перекиньте.. -   kozlenkoaa@mail.ru. Спасибі.

                 __________________ А хіба вже є такий марш?-----------Ця тема звучить в ув-рі "Тарас Бульба", а окремого маршу я ще чув. І собі хотілось би мати. Може не лінуватися та й сісти і написати?

0

58

Yuriymuz написал(а):

Киньте мені на пошту Українські узори будьласка Oshovskiy@i.ua

________ Зайдіть на сайт "Partita.ru"_________

0

59

Пропоную свою збірку творів для духового оркестру як дитячого так і професійного дорослого. До збірки додається диск CD з оркестровими партіями.
Список творів:1.фанфара на тему пісні "Червона калина"                                 
                     2.фанфара для відкриття (фестивалів, урочистостей, тощо)
                     3.урочиста фанфара
                     4.Привітальна фанфара
                     5.Зустрічний марш "Урочистий"
                     6.Зустрічний марш "Парадний"
                     7.Похідний марш
                     8.Козацький марш
                     9.Марш, Де-філе "Парад оркестру"
                   10.Концертний етюд "Es-dur"
                   11.Музика з м\ф "Антошка"
                   12.Весела прогулянка
                   13.Диксиленд "Вітання з днем народження"
                   14.Фантазія на теми українських народних пісень
                   15.Вокаліз для баритону з оркестром
                   16.33-й рік "Поема для оркестру" (голодомор) і соліста-вокаліста (баритон)
                   17.Музика для покладання квітів.   http://s2.uploads.ru/TOAbm.jpg
                      Можна замовити збірку через цю сторінку, або ж на ел. пошту: anatolij.tcka4uck@yandex.ua

0

60

CJ-Dimich написал(а):

Доброго времени суток, если у кого есть скиньте пожалуйста не сложные партитуры для детского духовоо оркестра, за ранее спасибо!

ДЛЯ НАЧИНАЮЩИХ В. МОЦАРТ АЛЛЕГРЕТТО

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно