minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Пісні до свята Букварика

Сообщений 61 страница 90 из 95

61

Іване Івановичу, чи не могли б Ви скинути мінус і плюс до пісні "Ой веселий я Букварик". Щиро дякую.

0

62

Юлия Васильченко
Відправив на пошту.

+1

63

Шановний Іване Івановичу, скиньте, будь ласка, мінус і плюс до пісні "Ой веселий я Букварик" та "Прощавай Букварику". Дуже вдячний!

0

64

Іване Івановичу! Допоможіть і мені з мінусом до пісеньки "Я веселий букварик". Заздалегідь вдячна!!! ivanna.kozhushko@mail.ru

0

65

Шановні друзі скиньте сценарій "прощавай букварику")))ДУЖЕ ВДЯЧНА!!!ivanna.kozhushko@mail.ru

0

66

Шановний Іване Івановичу, скиньте, будь ласка, мінус і плюс до пісень "Букварик" та "Прощавай Букварику". Заздалегідь дякую!

0

67

Іване Івановичу! Допоможіть і мені з мінусом до пісеньок "Я веселий букварик",
абеткова пісенька(сл. с. анрухович, муз. в. лепешка) та попури украинских песен. Заздалегідь вдячна!!!

0

68

ОльгаООО
Напишіть будь ласка адресу пошти.

+2

69

Доброго вечора) Дуже рада, що знайшла ваш сайт.
Сподобалося попурі українських пісень. Була б дуже вдячна, якби ви мені надіслали нарізки з цих пісень. Ludmila19-76@i.ua

0

70

Іван Іванович! Можна попросити і Вас мінус пісні "Я веселий букварик". Щиро Вам дякую. mila_love_muzik@mail.ru

0

71

Шановний Іване Івановичу, скиньте, будь ласка, мінус і плюс до пісні "Ой веселий я Букварик" та "Прощавай Букварику". Дуже вдячна! pyssy-cat@mail.ru

0

72

yra написал(а):

ПРОЩАВАЙ,БУКВАРИКУ!

    МІНУС : http://webfile.ru/5219606

    ТЕКСТ   : http://webfile.ru/5219609

ДУЖЕ ДЯКУ!

0

73

janka10a написал(а):

На святі букваря ще можна використати пісню "Урок"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Слова до пісні "Урок"

Хмарка в небі, а по лузі -
по траві - тінь пливе.
Ляльки вчать уважно букви:
А, бе, ве, а, бе, ве...
Вітре, нам не заважай
І сторінки не гортай.
Ти слів не розбереш,
Тільки всіз зібєш.

Підійшло кача поважно.
Підійшло – кря – кря – кря! –
І давай щипать відважно
Корінець букваря.
Ти, кача, не заважай.
Ляльок з толку не збивай:
Не «кря – кря – кря». А як?
А, бе, ве… – ось так.

Ось коза – стук-стук копитцем.
Тут хіба ждуть тебе?
Я коза, я хочу вчиться,
Бе – бе – бе! Бе – бе – бе!
Ти, коза, не заважай.
Ляльок з толку не збивай:
Не «бе – бе – бе». А як?
А, бе, ве… – ось так.

Причепилося телятко.
І собі – му – му – му!
От телятко - недоглядко!
Що ти скажеш йому?
Ти, коза, не заважай.
Ляльок з толку не збивай:
Не «му – му – му». А як?
А, бе, ве… – ось так.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://playfile.ru/get/288237/    мінус до пісні Урок. можна виконувати в ролях.

Дякую!

0

74

Erikay
Вишліть, будь ласка , музичну  нарізку до попурі урк. пісень на свято Букваря.Ду-у-уже  треба. З вдячністю  В.М.
     
                                                                                                4vovam8@ukr.net

0

75

Вишліть будьласка ще раз "Я веселий букварик", буду дуже вдячний... Десь загубив запис....

0

76

ivandov дякую за "Веселий Букварик"  :cool:

0

77

скиньте,будь-ласка,плюс і мінус прощальна пісенька

0

78

--

0

79

--

0

80

Іване Івановичу, чи не могли б Ви і мені скинути мінус і плюс до пісні "Ой веселий я Букварик" та "Пісня- танок голосних". Щиро дякую.  topol-yu@mail.ru

0

81

Нарешті я зареєструвалася! Дякую! Допоможіть, будь-ласка, знайти мінусовку до пісні "Кличе нас 5 клас на побачення!

0

82

Знайшла чудову пісню, є караоке, а мінусовки ні в кого часом немає?
Моя учителько

1.Так схожа на матусю учителька моя,
Така привітна і така ласкава.
Я жити в неї вчуся,горнусь до неї я,
Вона країни знань зоря яскрава!
І світить нам і гріє і розуму навча,
Ми всі її любов'ю обігріті
І хлопчик неслухняний,і лагідне дівча
Бо ми для неї найдорожчі в світі.
                  Приспів.
Моя учителько,спасибі,що ти є,
Шкільне життя з тобою сонячним стає,
У юнім серці ти,як зірка золота,
Моя учителько,любов моя свята.

2.Панує в класі тиша,коли говориш ти,
Бо,як струмочок,ллється твоя мова,
І хочеться летіти в незвідані світи,
Де нас чекає доля барвінкова.
Спасибі,тобі,рідна,за серце золоте,
За мудрість,за турботу і терпіння,
Посіяне тобою любов'ю проросте,
Бо сходи ті із доброго насіння.

0

83

Напутнє слово класного керівника

Дорогі випускники! Попереду – цікаве і складне життя. Навчіться мудро розпізнавати життєві цінності – істинні та оманливі, оберіть для себе серед тисячі спокус світу цього найдорогоцінніше – надію, віру та любов. Знайдіть власне місце у цьому новому самостійному житті. Шукайте себе без перестанку – в роботі, захопленні, родині, любові.
Вчіться приймати світ, таким як він є. В його простоті і складності. З його радощами і сумом. Обминаючи заздрощі, не принижуючись до скарг і нарікань на долю. Прагнучи більшого і водночас радіючи меншому. Мріючи про небесне й люблячи земне. Чекаючи свят і помічаючи прекрасне в буднях. Бо життя, хоч би там що про нього не говорили, неповторне, як і наша любов до вас.
Ми завжди будемо пам’ятати роки, які провели з вами.
Ви назавжди залишитеся у наших серцях.

ПРИВІТАННЯ ВИПУСКНИКАМ У ПРОЗІ

Дорогі наші випускники! Школа і навчання в ній поволі відпливає у минуле. І, чим тривалішою буде відстань, тим чарівнішими й милішими серцю здаватимуться її обриси. Адже у стінах школи ви були і Менделєєвими, і Рафаелями. І перша буква, схована у магії слова, і перша цифра, пробуджена у нескінченному ряді математичних знаків, і перше кохання, і перша невдача - все це творило із вас найдовершенішу суть самої природи, ім'я якій - Людина.

Людина... У це слово вкладено світлу гармонію життя і нерозгадану тайну душі. Віднайти, відкрити в собі людину, зуміти стати нею - прагнення багатьох поколінь. Щоб досягти цієї мети, потрібно відродити найкращі поривання та якості, зберегти собор власної душі як найдовершенішу цінність людського буття. Хай вічна Книга мудрості супроводжує вас як доленосна зірка!

ПРИВІТАННЯ ВИПУСКНИКАМ ВІД ДИРЕКТОРА, ПЕРШИХ ВЧИТЕЛІВ АБО КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Шановні батьки, вчителі, учні, гості! Сьогодні незабутній день прощання з рідною школою, друзями, вчителями. Всі ми з хвилюванням чекали на цей день і нині у кожного в очах відбивається сотня відтінків людських почуттів.

Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу! Сьогодні все навкруг притихло, щоб випустити вас, наші дорогі випускники, у «доросле життя».
В школі ви отримали якісні знання, розвинули творчі здібності, навчилися відстоювати свої погляди і переконання, любити рідну землю. Це безцінний капітал, який допоможе вам справитися з усіма життєвими випробовуваннями і досягти великих результатів.
Тільки вчора останнім акордом шкільної симфонії відлунали державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання. (Оголошення успішності учнів)________________ Ми гордимося вами і розуміємо, що це результат щоденної кропіткої праці кожного з вас, ваших вчителів та батьків. Сьогодні я хочу висловити велику подяку і низько вклонитися за ваші успіхи. Ми радіємо кожному вашому успіху і переживаємо за найменшу невдачу. Ви з честю подолали перші серйозні випробовування і я впевнена, що вашим життєвим кредом стануть слова Баха «Через випробування до радощів, через боротьбу до перемоги, через
тернії до зірок!» А прекрасна пора юності допоможе вам подолати всі
перепони.
Ми знаємо, що сьогодні ваші серця переповнені хвилюванням перед
майбутнім, перед новим життям. І прощаючись з школою пам’ятайте:
Найблагодатніше поприще – служіння добру і правді;
Найсвятіші поняття – мама, отчий дім, Батьківщина;
Найвірніша дорога – дорога чесної праці;
Найзначиміша справа – та, яку ти сам вибрав і якій відданий;
Наймужніший вчинок – визнання власних помилок;
Найміцніша життєва опора – знання.
Не намагайтеся бути «як всі», пам’ятайте, що кожен несе в собі щось
незвичайне, у кожного є свій особливий талант. І нехай вам тільки вистачить
мужності і терпіння дослухатися до нього. Не сидіть на одному місці,
прагніть до різноманіття, розвивайтеся. Будьте терпеливі і наполегливі.
Життя не кожен день робить подарунки, та й великі справи вершаться не
відразу. Суд людський дуже важливий, але спробуйте бути незалежними в своїх судженнях і діях. Не впадайте у відчай, вчіться володіти собою і в будь- якій ситуації не втрачайте голови. А раптом життя захоче вас по ній
погладити ! Будьте оптимістами, і якщо хочете, щоб доля посміхнулася вам, посміхніться їй першими. «Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими», - писав Лінкольн.
Нехай вам далеким теплим вогником завжди світить маяк маленької
дивної країни – наша школа. Нехай вас завжди супроводжує міцна
шкільна дружба.
І на останок, мені хочеться розповісти вам одну притчу.
Одного разу віслюк впав у криницю і став голосно кричати. На його
крик прибіг господар і розвів руками – адже витягнути віслюка з криниці
неможливо. Господар міркував так: віслюк мій вже старий, і йому не довго залишилось жити, і я все одно хотів купити нового молодого віслюка. Тай криниця вже зовсім висохла і я вже давно хотів її засипати і викопати нову. Так чому ж мені не вбити двох зайців – засипати криницю і закопати віслюка? Не довго думаючи, він запросив двох сусідів – всі дружно взялися за лопати і стали кидати землю в криницю. Віслюк зразу зрозумів, що до чого і став голосно кричати, але люди не звертали на нього уваги і мовчки кидали на нього землю. Незабаром віслюк замовчав. І коли господар заглянув в криницю, побачив таку картину – кожну груду землі, яка падала на спину віслюка, він струшував і затоптував ногами. Через деякий час, на загальне здивування, віслюк вже був наверху і вистрибнув із криниці! Так ось…
… Можливо у вашому житті було багато неприємностей, і в майбутньому
життя буде посилати все нові і нові. Та щоразу, коли на вас впаде чергова
«груда» , пам’ятайте, що її можна струсити і, завдячуючи їй, піднятися трохи вище. Таким чином ви, ви поступово зможете вибратися із найглибшої криниці. Кожна проблема – це камінь, який життя кидає у вас, але ступаючи по цьому камінню, ви зможете перейти бурхливий потік.
Запам’ятайте 5 простих правил:
1. звільніть своє серце від ненависті – пробачте всіх, на кого ображені.
2. звільніть своє серце від хвилювань – більшість із них марні.
3. ведіть просте життя і цінуйте те, що маєте.
4. віддавайте більше.
5. чекайте менше.
І ось … ви залишаєте школу, але я впевнена, що це лише для того, щоб примножити її славу. Вам буде не легко. Адже сьогодні життя ставить високі вимоги до тих, хто вступає в пору зрілості. І потрібно в першу чергу зорієнтуватися в соціумі, щоб не потрапити в полон лжепророків, які ведуть в нікуди, в ілюзорний світ «уявних» цінностей.
Виберіть ясну і пряму дорогу до знань, добра і справедливості, збереження миру на землі. Вірте у свої сили.
Удачі вам, здійснення всіх мрій і досягнення поставленої мети.
В добру і щасливу дорогу, і … запаліть свою зірку!

ПОДЯКА ВЧИТЕЛЯМ

Учитель, як дбайливий садівник,
Що прихиляється до гілки,
Перекладає мудрість книг
В учнівські ще малесенькі голівки.

Та ще настроює серця на щирість,
Доброту та вроду яснооку.
І все життя; аж до кінця, -
Продовження його уроку.

- Ми для вас, дорогі вчителі, будемо вічними учнями у школі, хоча невідомо, куди нас закине доля.

- Хтось садитиме сад, хтось сіятиме хліб, усі розкриють свої таланти, але школу і Вас, наші другі батьки, ніхто не забуде.

РОЗКЛАД ВИПУСКНИКІВ НА МАЙБУТНЄ

А зараз дозвольте зачитати розклад на завтра. Ви здивовані? Але ж завтра це – ваше майбутнє життя, повне несподіванок. Завжди, коли закінчуєш навчатися думаєш, що уроків більше не буде. Але можете не сумніватися – будуть. Отже, завтра –(спокійна музика, на її фоні слова)

Історія. Точніше багато різних історій – забавних, сумних, смішних і не дуже. Щоб не сталося пам’ятайте, що історію свого життя створюєте ви самі.

Рідна мова. Бажано, щоб вона допомогла вам передавати всі відтінки ваших почуттів, щоб ці почуття залишалися завжди такими молодими, світлими і чистими як в юності.

Географія. Подорожуйте по світу, спостерігайте життя, але пам’ятайте, що найважливіша точка на карті – це ваша домівка.

Математика. В наш стрімкий час підрахунку піддається все. Але хоч зрідка пригадуйте, що є на світі вічні істини, які не слід піддавати математичному аналізу: віра, любов, милосердя.

БЛАГОСЛОВІННЯ ВИПУСКНИКІВ

Наших дітей, що виросли раптово,
Благослови в дорогу, білий світе.
Не пошкодуй їм цвіту і любові,
Не дай серцям їх юним зачерствіти.

Благословіть і ви їх, педагоги,
Зі сподіванням праведним на те,
Що дар добра, який дали в дорогу,
І в їхніх дітях щедро проросте.

Своїх синів і дочок - Україно,
Благослови, пошли їм світлий день,
Нехай на душі молоді й невинні
Біда та лихо зроду не впаде.

Благословення Божого благаєм
В цей неповторний урочистий день,
Бо ми в життя сьогодні проводжаєм
Найкращих в світі, дорогих дітей!

ДЛЯ БАТЬКІВ НА ВИПУСКНИЙ

Ще очi, мамо, кольору весни,
а руки нiжнi, наче iз туману,
Тривожний смуток випав восени
І досі в вашім серці не розтанув.

Ще погляд, тату, лине до зiрок
i грiє нас в часи непевнi й сталi,
от тiльки уповiльнюється крок,
а в голосi вiдлунюють печалi.

Спасибi Вам за джерело снаги,
якому не судилося змiлiти.
Так бистрi рiки живлять береги,
аби на них буяли травнецвiти.

I то нiчого, що срiблиться день,
І серце в грудях так тривожно стука.
Iснує гарний звичай у людей-
батькам подячно цiлувати руки.

Моя школо! Священна колиско
Науки, любові й добра!
Де б не була я – далеко чи близько –
Наснагу черпатиму з твого джерела.

Вірю, що дух твій ніколи не згасне,
Ти мудрість народу, ясна зоря.
Живи й процвітай, моя школо прекрасна,
Для миру, для щастя, любові й добра.

Труд учителя – ой, нелегкий,
Ниву сіять не кожен зуміє.
За віками минали віки,
Але школа – державна надія.

Дорогі вчителі!
Бажаєм буть на рівні світовім.
Народу й роду виплекать дитину:
Розумну і здорову, щоб в житті
Вона була б, як сонце для країни.

Бажаєм вам здоров’я, вчителі,
Бажаєм працювати вам на якість,
Бажаєм сіять зерна золоті,
Бажаєм вдосконалити сучасність.

Ми вам обіцяємо, учителі,
Що понесемо естафету
Бажання кращою зробити всю планету,
Створити казку на землі!

0

84

ПОДЯКА БАТЬКАМ ВІД ВИПУСКНИКІВ

1. Рідні наші! Мамо! Тату! Дякуємо вам за те, що дали нам життя, що завжди любили й вірили в наші сили. Ваші натруджені руки і добре серце завжди допомагатимуть нам у житті. А промінь сімейного вогника світитиме у далекій і незвіданій дорозі.
2. Рідні наші, дякуємо за те, що ростили нас, віддаючи свою молодість і життя. Раділи та сумували разом з нами. І вибачте нас за всі прикрощі, що вам завдавали і повірте, що ми будемо гідними називатися вашими дітьми.
3. Якщо є щось на землі святе, то це перш за все мама й тато, і батьківська хата, і мамине слово, і стежки, по яких ми ходили.
4. Уже зміцніли наші крила, щоб літати,
Та не забудемо про рідних маму й тата.
І встигнем добре слово їм сказати,
Допоки ми живемо в рідній хаті.
5. Бо без батьків чого ми в світі варті?
Без маминої ласки і тепла,
Без батьківської строгості і жарту,
Без нашого родинного житла.
Вони ж нас, як пташок, в гнізді зростили,
Давали дітям раду, як могли,
І в наших душах сонце засвітили,
І крила для польоту нам дали.
6. Мамо, берегине життя,
Мамо, неспокійного серця биття,
Вічна ніжність і вічна журба –
Ти для мене завжди молода!
7. Кожне слово батьківське – то є оберіг,
Що осяює шлях, де багато доріг,
Де ж стежина до щастя, якою піти?
Слово батьківське, ти нам вічно світи!
8. Спасибі вам, мої батьки,
За теплоту й любов родинну,
За дружбу й спокій у сім’ї.
За турботу щогодинну
За вашу відданість святу
Своїм уже дорослим дітям,
За людяність і доброту, -
Ми вдячні вам за все на світі.
9. Вклоняємось низенько до землі.
Усім батькам, які прийшли на свято.
Прийміть уклін, шановні, дорогі.
І найдорожчі в світі – мама й тато.
10. Нагороджені ми любов’ю.
Хай святиться ваше ім’я.
Зичим доброго ми здоров’я,
Тату й мамо, родинонька вся!
11. У номінації „Батько й мати – два серця гарячих” нагороджуються найрідніші, найтерплячіші, найдобріші, найлагідніші, найніжніші єдині й неповторні наші батьки!

ВИСТУП ВИПУСКНИКІВ

В.1. Перше вересня... Дзвінок... Ромашки...
В.2. Банти... Косички... Первоклашки...
В.1. Буквар... Перша двійка... Невимита дошка...
В.2. Перше в класі прибирання...Нерозділене кохання...
В.1. Фараони...Глобус...Карта... Розмальовані всі парти...
В.2. Піфагор...Жири... Кислоти...Пушкін... Лермонтов ... Незграбні ноти...
В.1. Для контрольної шпаргалка...спортмайданчик... зажигалка ...
В.2. Танці...музика...гітара...дискотека...знову пара...
В.1. Вечір...сценка...фонограма...
В.2. А мене, як завжди не пустила мама...
В.1. Карантин... практична...випускне плаття...
В.2. Ось такий шлях атестату...

Випускники:
11-ть літ промчались,
Наче в небі журавлі
Ніби вчора ще маленька
Нині ніби уже ні.

Згадую той день щасливий,
коли вперше йшла сюди,
Йшла сюди щоби навчатись
Й до мети щоб прямо йти.

А сьогодні випускниця
Й випускний у мене бал,
Я вітаю своїх друзів
Нам в дорогу час настав.

У дорогу дальню й трудну,
У доросле, у життя.
Треба йти нам прямо й сміло,
Що ж, вперед у майбуття

Так, повість про школу підходить до кінця,
Закінчені глави, закінчені сни.
І вже, не сподіваючись ні на які підказки,
Самі вирішати задачі маємо ми.

Не всі шляхи виявляться гладкими,
Не всі випробування будуть легкими,
Життя перед нами лежить, як той зошит,
Весь чистий, неписаний зошит.

ПРЕДСТАВЛЕННЯ НА ВИПУСКНОМУ ПЕРШОЇ ВЧИТЕЛЬКИ

В.1. Сьогодні, в час розлуки зі школою, візьміть шановні випускники слово вчителя в дорогу, тернисту дорогу життя. Хай спогад про рідну школу сяє вам навіть тоді, коли зникає віра у власні сили. Хай школа залишиться для вас промінчиком любові і добра, а спогади про дитинство проходимуть з іменем першої вчительки …. та вихователя:…….

В.2. Ви пам'ятаєте, ви все звичайно пам'ятаєте,
Як ви зустрілись з ними в перший раз,
І ви завели їх в велику кімнату,
І це вже був ваш перший клас.

В.1. У ті часи ви зростом були нижчі,
Не вистачало твердості пера.
І старші називали "дітвора".

В.2. Шановна _______________
Ви пам’ятаєте їх?
Кирпатих, кумедних,
Із ротами відкритими, у коротеньких штанцях,
Неслухняних, а інколи ще і нестримно вредних,
Із невмілою ручкою в тендітних дитячих руках.

Слово першого вчителя
Пам’ятаю їхні наївні дитячі питання
І вражаючі, вголос проказані ними думки?
І по перших стежках ми ішли в дивний всесвіт навчання,
Непомітно писали у наш літопис шкільні сторінки.

ЖАРТІВЛИВА ХАРАКТЕРИСТИКА ВЧИТЕЛІВ-ПРЕДМЕТНИКІВ

1. Учитель музики – один в полі воїн грає на фортепіано, коли ми намагаємся грати у нього на нервах.

2.Учитель фізики – електрон у штанях, що безперерно шукає у нашому мозку вільне місце, постійно ущільнює місце для незначної інформації і налагоджує постачання нової.

3. Учитель хімії – носій позитивної реакції на вибухи настрою школярів, що трапляються внаслідок різнобарвних хімічних сполучень.

4. Учитель історії – барон Мюнхаузен, який гармонійно поєднує у часі минулий кам'яний вік з бурхливими революційними подіями, але інколи застосовує до нас методи інквізиції середньовіччя.

5. Учителі української мови і літератури – швидкий словник і гучномовець, і рідний мовний науковець.

6. Вчитель географії – стає вулканом в окулярах: від вогню в його очах, що виникає, коли ми шукаємо на політичній карті України річку Ніл.

7. Учитель англійської мови – інопланетянка, що прилетіла з іншої планети і по цей день дивує нас своє напрочуд мелодійною, але малозрозумілою мовою.

8. Учителі фізкультури – тарзан, що кличе нас до подвигу, долаючи наш потужний опір.

9. Учитель математики – на зразок гіпотенузи, що тримає катети в квадраті, а за порушення підносить до кубу.

10.Учитель зарубіжної літератури – привид Гамлета, який щоразу перетворюється то на Маленького Принца та на чарівну леді.

11. Учитель інформатики – Фігаро там Фігаро тут, у нього суровий статут – на клавіатуру не дасть натиснуть, аж доки не навчить нас мислить.

12. Бібліотекар – господар Королівства книжок, за сумісництвом – лікар книжкових захворювань.

13 Завуч школи – Богиня правосуддя – Феміда з усмішкою Моно Лізи, яку годі вловити, але помітити може лише той, хто зумів усе вчасно вивчити.

14.Директор школи – координатор рухів, дій думок. Він слідчий — одного лише запитає – і відразу все про всіх він знає

ВІРШ НА ВИПУСКНИЙ ДЛЯ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА

У кожного із нас був класний керівник,
Найкращий із усіх і справді "класний".
Він зустрічав нас, як дітей своїх,
Щоб кожен день нам видававсь найкращим!

Ви - класний керівник, а це вже мужність,
Адже усякого буває в школі.
Ви - наша радість, ви - висока мудрість,
Ви - світле сяйво у дитячій долі!

Ще будуть нас тривожити дзвінки,
Оцінки ж нас не обминуть ніколи,
Але не буде мрій таких легких,
Які плелись за партою у школі.

Не стане в списках та журналах нас,
Тривог в житті нам випаде чимало,
І вже ніколи захищать не буде нас
Турботлива й сурова класна мама

Цього нам не забути вже ніколи.
Та й Вам нас, мабуть , не забуть.
Ми скажемо своє останнє слово:
"Благословіть у самостійну путь".

ГІРКА ПРАВДА ПРО СТАН СУЧАСНОЇ ОСВІТИ

Освіта — колиска! В колисці — дитина!
Чиновників добрих зібралась родина —
Колишуть, не можуть спокійно дихнути...
Старається кожен — від себе штовхнути!
Та так розгойдали — колиска літає!
І часом з колиски — дитя випадає...
Усі наполохані, всяк норовить
Вину всю на меншого рангом звалить...
Нелегка дісталась колисочці доля,
Та зверху над нею висить парасоля.
Від зливи і спеки її захищає,
Накази, як манну небесну, спускає...
А бурі житейські розбурхують море,
Трапляється часом з колискою горе:
То вітер колисочку перекидає,
А то парасолю назад вивертає...
Як трапиться часом затишна хвилина,
Тоді у колисці радіє дитина...

ЖАРТІВЛИВІ ВІТАННЯ ВИПУСКНИКІВ ВІД МОЛОДШИХ БРАТІВ І СЕСТЕР

Ще зовсім нещодавно наші випускники були дітьми, а сьогодні їм на зміну підростають їх братики й сестрички. Отож їм слово.

Брат випускниці:
Сюди прийшов я, друзі, зовсім не дарма.
Одна їдка проблема мій мозок обійма.
Моя сестричка нині школу закінчила,
І всі фінанси в свої руки захопила
Модняча сукня, туфлі, зачіска хіпова,
П’янкі парфуми і каблучка нова
Плакали наші гроші, які зібрали
Навіть мені нічого вже не перепало

Сестра випускника:
Сьогодні братик мій кінчає школу
А нас у тата й мами троє
Сестричка Маша, братик й я
Скажу, родина не мала
Усім нам раду треба дати
Грошей багато треба мати
Та вся увага зараз брату
Бо в самостійне він іде життя

Сестра випускниці 2:
Сьогодні в моїх мами й тата
Хвилююча й прекрасна дата
Моя сестричка йде в широкий
Світ дорослого життя
Хвилююсь нині дуже з ними й я
Отож прийшли її ми проводжати
Шкільна родина, я і мама з татом.

Сестра випускниці 3:
А моя сестра, ой братці!
Куди вже тій Мадонні браться
Одна лиш досконалість і краса.
І має талію таку лише оса.
Вона найкраща – бо моя!
Та перевершу , безумовно її я.
У мами буде досвід прехороший,
А татко наскладає більше грошей

Сестра випускника:
Не лише сестрички можуть бути гарні
Й зайві клопоти тут, друзі, марні.
Бо в мене брат, як Клод Ван Дам.
І знецінити його нікому я не дам!

Брат випускника:
Подивлюсь на брата і тепер –
Буду й я галантний кавалер,
Приклад з тебе, брате, буду брати,
Щоб ще більше вміти й ще більше знати,
Щоб у великій вкраїнській сім’ї
Славились всюди Зубарці.

Сестра випускника 2:
І сьогодні ми вручаємо вам фотографію рідного дому, щоб ви ніколи не забували батьківської хати і завжди поверталися до рідного дому.
(Брати і сестри випускників вручають випускникам фотографії)
Брати і сестри випускників разом:
Щасливої вам дороги

0

85

ДРУЖНІ ШАРЖІ НА ВИПУСКНОМУ
Друзі, а тепер сказати час кілька слів про кожного із вас. Пропонуємо вам послухати дружні шаржі .

…………………………………………..
обдарована чудовою рисою –
Мріє стати вона в нас актрисою
Тож як будеш оскар брати
Не забудь про нас згадати
Бажаєм залишатися такою ж красивою,
І бути завжди щасливою

…………………………………..
У сузір’ї гарно сяє
Ця зіронька наша
Серця хлопців покоряє
Бажаємо ніколи не сумувати
І про друзів не забувати

……………………………………………………………
Висока, струнка ця брюнетка-дівчина
Спокійної вдачі й фігура спортивна
Їй би за збірну України у волейбол грати
Та біологом …………………….. наша мріє стати

………………………………………………..
Струнка, граціозна, немов тополина
З моделлю зрівняється ……………………….
І в різних справах активіст
І до навчання має хист
І артистичні дані має
Вона усюди встигає

………………………………………..
Наш любий ………………………..
Подобається всім дівчатам
Або стане Донжуаном або депутатом
Бажаємо, щоб як у депутата,
В майбутньому була трьохповерхова хата

………………………………………………..
У футболі їй рівних немає
Про це в школі кожен знає

……………………………………………..
Користуючись нагодою
Милуючись статечністю і вродою
Хочемо ……………….., щиро зізнатись
У тебе не можна не закохатись
Бажаємо щастя на твоїй дорозі
Хай біда не стрічає тебе на порозі

……………………………………

Ну, а ……………………………...
В школі кожен знає:
На олімпіадах із нім мови –
Призові місця займає
Він і вдома помічник
І в навчанні трудівник
І найкращий, щирий друг
Жартівник і працелюб

…………………………………….
Він до всього має хист –
І артист, і футболіст
І в навчанні устигає
І дівчат не обминає
1. Світла в нього голова І до всього має хист.
Про Артема ці слова- Джентльмен та ще й артист.

2. Врівноваженість, серйозність Стать фігури. Граціозність І красуня на весь клас,
І старанна повсякчас.

3. Він розумний,
3 комп’ютером друже. Вміє добре він дружити І нічого йому не байдуже.

4. Говорить завжди і багато Не шукає удалий момент. До школи іде, як на свято, У класі виводить акцент.

5.Хлопець-високий, спортивний.
Гарно танцює, завжди енергійний. Ще й ніколи не змовчить І в хвилину будь - яку Всих він може розсмішить.

6. Маленька мрійниця, до того ж не проста. Хто знає про що Аня мріє?
Душа у неї просто золота!
Ми віримо: здійсняться всі її надії!

7. Він завжди спокійний Відповідь стисло дає. Тільки не дуже активний, Надії усе ж подає.

8.Сашко, як літній день, як сонечко ясне.
І характер золотий у цього дива!
І серце має також золоте.
Розумний, скромний, а ще й кмітливий.

9.Саша - справжній богатир
Сильний та плечистий.
Він найкращий друг і брат,
Ну і мрія всіх дівчат.

ІО.Струнка, висока, як модель.
І усмішка чарівна.
Йди по житті сміливо
Хай доля буде ясна.

11. Вільне місце у класі.
Починається перший урок!
Вова в своїй іпостасі
У коридорі чекає дзвінок.

12. Вчить уроки не хотів,
Але школу він любив.
Першим він приходив в клас
Вчителям він клопоту завдавав не раз.

13. Гриша - парубок моторний, І хлопець хоч куди козак.
Всю роботу робить вправно,
І на язик він теж мастак.

14. Вона характер має просто бойовий.
Не ображай - вона дасть здачу!
Життєвий шлях, він, звісно, не легкий,
Альону жде в житті лише удача.

ПОДЯКА ВЧИТЕЛЯМ (особлива увага зображенню - глибокий зміст і гірка правда )

Від будня до будня, від свята до свята
Знання і серця ви нам дарували.
Ви - наші долі, ви - наші злети,
Ви нас лише доброму вперто навчали,
Любі ви наші, а чим же віддячимо?
Тим, що ми є.
І тим, що ми значимо.
Тим, що ми будемо.
Тим, що ми створимо.
Тим, що збудуємо.
Тим, що засіємо.
Нивою тою, яку ми розоремо.
Тим, що в житті ми своєму зуміємо.

Любі наші вчителі! Ми всіх Вас пам’ятаємо і любимо:

МАЛЮНОК ПРО ВЧИТЕЛЯ І УЧНЯ І СОНЕЧКО В ГОЛОВІ

Звернення випускників до батьків

Позаду удачі і невдачі, сльози радості і печалі. Всі ці роки з нами були наші найближчі люди, наші батьки, які готували нас до дорослого життя, а тепер разом з вчителями вивели нас на цей шлях.

Ми розлітаємось, але не спалюємо за собою мости, а залишаємо ту дорогу, яку ви проклали до наших сердець. І в цей радісний і сумний день ми говоримо вам спасибі.

І нехай нам здається, що часом ви не розумієте нас, даремно хвилюєтесь, зайво переживаєте. Така батьківська доля. Ще не раз ви підставите нам своє плече підтримки, так само будите хвилюватися, і переживати за нас.

Рідні наші! Мамо! Тату! Дякуємо за те, що дали нам життя, що завжди любили й вірили в наші сили. Ваші натруджені руки, добре серце завжди допомагатимуть у житті, а промінь сімейного вогника світитиме в далекій і незвіданій дорозі.

Рідні наші, дякуємо за те, що ростили нас, віддаючи свою молодість і життя, раділи та сумували разом з нами. Вибачте нас за всі прикрощі, що вам завдали, і повірте, що ми будемо гідними називатися вашими дітьми.

Ми вже дорослі… Скоро ми будемо чути ваше батьківське слово по телефону і буде воно приблизно таким «Сонечко моє, якже я за тобою скучаю». А поки ви з нами ми хочемо вислухати ваше напутнє слово. .

Вірш Р. Кіплінга „Коли …” в перекладі Марини Левіної. (рекомендую прочитати)

Спокійним будь, коли всі шаленіють
І за шаленство ще й тебе клянуть;
Коли ніхто тебе не розуміє −
Звіряйся на себе і спокійним будь;

Чекаючи, не виснажись від втоми ;
Ошуканий, не вдайся до брехні;
не видавайся янголом нікому
І не зважай на вигуки дурні;

Свої думки завжди відстоюй тихо,
В безодню марних мрій не поринай,
Готовий будь зустріти Щастя й Лихо −
Вони ж близнята, це ти добре знай;

Тримайсь, коли твої слова злочинно
Перевертають підлі брехуни;
Коли ж усе, що ти створив, загине −
Перепочинь і знову розпочни;

Будь здатен все найкраще, що ти маєш,
На стіл покласти, взятися до гри,
І не шкодуй, коли ти все програєш,−
Докупи сили і думки збери;

Умій примусить Серце, Нерви, М’язи,
Позбавлені снаги , тобі служить,
Коли душа згорає вся одразу,
І тільки воля каже: „Треба жить!”

У натовпі собою залишайся,
А з королями гідність зберігай.
Ні ворогу, ні другу не піддайся,
Надмірної поваги не шукай;

Нехай секунда кожна у хвилині
Тебе веде до вірної мети −
Тоді весь світ до ніг твоїх полине,
І це не все – тоді Людина ти!   

Виступ класних керівників (притча)

Дорогі діти, ви вже стали дорослими, майже самостійними. Ви завершили один з етапів життя – ви закінчили школу. Але попереду у вас ще все життя, і яким воно буде залежить від вас. Пригадаймо раннє дитинство. Малюк, який учиться ходити, багато падає, набиваючи гулі, але знову підіймається і береться ступати. Не можна навчитися ходити не падаючи. Не можна прожити без проблем і труднощів. Але коли ви їх подолаєте, то відчуєте задоволення, душевний підйом, підніметеся духовно на одну, а може, й на кілька сходинок. Ви − творці свого життя, поки що шкільного, а далі й дорослого, і чи буде ваша куля летіти високо, чи впаде під тягарем проблем, вирішувати вам. Я бажаю вам, любі діти, щоб ваші мрії збувалися.
З цього приводу дозвольте вам розповісти одну притчу.
Якось давно старий моряк вирішив піднятися на вершину маяка. Йому треба було підніматися довго і крутими сходами. І щоб не заблукати в темряві, він вирішив запалити свічку.
- Куди ми йдемо? - запитала свічка.
- Ми йдемо до вершини!
- Але я не зможу ходити так довго, я згасну і ти заблукаєш у темряві.
- Не хвилюйся, вір у себе і все буде добре.
Так, розмовляючи, вони дісталися до вершини. Потрапивши наверх полум’я свічки відбилося в десятках дзеркал, які знаходилися на вершині маяка і осяяли своїм світлом все довкола.

Тож дорогі діти, ми вам бажаю, щоб свічка запалена вами, яскраво горіла все життя і вела вас на вершину успіху.

КОЛИ ВЧИТЕЛІ БУЛИ МАЛЕНЬКИМИ

Коли вчителі були маленькими, вони були такими ж неслухняними, як і ми. Ось наприклад маленька __________, коли її вкладали спати, крадькома під ковдрою читала цікаві книжки. Але одного разу їй потрапила занадто цікава книжка і занадто незручна ковдра. І тоді вона вирішила з-під неї вилізти і читати цікаві книжки разом із дітьми на уроках. Так вона стала вчителем української мови і літератури.

Коли вчителі були маленькими, вони вже в дитинстві вміли проявити свої таланти. Наприклад маленька __________ почала вивчати німецьку мову раніше, ніж українську. Першим німецьким словам її навчили старші діти на вулиці, і тільки пізніше вона дізналася, що ці слова були зовсім не німецькими. Так вона стала вчителем німецької мови.

Коли вчителі були маленькими, вони часто дивували дорослих якимись фокусами. Наприклад маленька ___________ в дитинстві весь час щось хімічила: зливала, виливала, досліджувала. Це супроводжувалося вибухами, феєрверками, але це їй так подобалося, що вона вирішила стати вчителем хімії.

Коли вчителі були маленькими, вони були дуже добрими. Приміром маленька _____________ завжди жаліла бездомних тварин. Побачить, бувало, на вулиці кошеня, приголубить, обігріє, молочком напоїть і починає йому біологію розповідати. Молоко воно пило добре, а от біологію засвоювало погано, зате воно дуже жалібно нявчало, особливо у березні. Ця поведінка кошеняти зацікавила її і вирішила ____________ стати біологом.

Коли вчителі були маленькими, їх часто заохочували за особливі заслуги. Наприклад маленька ____________в дитинстві любила рахувати до десяти. А потім вона підросла і їй дозволили рахувати до половини на одинадцяту. А ще вона полюбляла складати слова спочатку із двох, потім із трьох, чотирьох, п’яти букв. Так вона й стала вчителькою початкових класів.

Коли вчителі були маленькими, вони часто проявляли свою вдачу. Наприклад, маленька __________ любила шикувати дітей на вулиці і командувати налі-во. Усі діти поверталися і йшли наліво, і тільки маленька ____________ увесь час йшла направо. Тому вона й стала вчителькою права, а ___________ вчителем фізвиховання

Коли вчителі були маленькими, вони відзначалися відповідальністю й принциповістю. Наприклад, маленька ___________з дитинства любила перевіряти журнали. Спочатку вона перевіряла тільки журнали «Мурзилка» і «Барвінок», а коли вона подорослішала, їй стали довіряти перевіряти і інші журнали, такі як « Плейбой», «Максим», тому вона й стала заступником директора з навчально-виховної роботи.

А взагалі, коли всі вчителі були маленькими, вони були бешкетниками, полюбляли дражнитися, лазили по деревах, били хлопців і при цьому виручали їх на контрольних роботах.

А чи знаєте ви хто такий учитель?
Це людина, яка несе знання людям, вчить бути свідомими, працьовитими. Скільки безсонних ночей провели вони над вашими зошитами, скільки часу витрачають вони на підготовку своїх уроків. Учитель - артист, але його слухачі і глядачі не аплодують йому. Учитель - скульптор, але його праці ніхто не бачить. Учитель - лікар, але його пацієнти рідко дякують за його лікування і далеко не завжди хочуть вчитися. Учитель приходить в школу і залишається там до кінця життя.

НАКАЗ ВІД ВИПУСКНИКІВ
Скільки різноманітних наказів директора та завуча школи чули ми
за 11 років навчання у школі. Отож користуючись нагодою, оголошуємо свій наказ.
1. Всьому педагогічному колективу під час заліку чи екзамену
не дивитися пильно на учня. Він може подумати, що Ви підозрюєте його у списуванні, й образиться.
2. Не запитуйте, який екзамен він прийшов складати, він же не
запитує, який екзамен Ви прийшли приймати.
3. Будьте тактовні. Якщо учень не зрозумів запитання, тактовно
переведіть розмову на іншу тему.
4. Директору школи. Розкурити з учнями школи люльку миру і
закопати томагавк цигаркової війни за межами школи.
5. Завучу школи. Зважаючи на бажання учнів, збільшити кількість уроків фізкультури, праці, малювання, відповідно
зменшивши кількість уроків математики, фізики, хімії, іноземної мови.
6. Організатору школи. Під час нескінченого повторювання
одного й того ж куплету протягом п’яти годин робити теж саме: виконувати постійно, щоб краще розуміти психологічний стан бідолашного учня.
7. Класним керівникам. Не шукайте зустрічі з учнем. Коли Ви
йому будете потрібні, він Вас сам знайде.
8. Знайте: якщо учень відповідає неправильно, цілком ймовірно,
що він сам Вас перевіряє.
9. Поспівчувайте. Заради оцінок у табелі учень йде на все, навіть на уроки !

Школа – це великий світ, у якому є два центри – Учитель і Учень. Саме учні і вчителі перетворюють звичайну будівлю у вируючий, гомінкий, але сповнений доброти, дім, де з кожним роком одні стають розумнішими. інші – мудрішими, а всі разом – близькими та рідними.

Ну от і все. Уже перегорнули
Підручників останні сторінки,
Й на випускних екзаменах відчули,
Що плине час скоріше від ріки.

Здавався недосяжним горизонт,
А світ – казковим! За шкільним порогом
Чекали вас уроки і книжки.
В світ пізнання несходжені дороги.

Дитинство ваше, мов вчорашній день,
Ось - ось майне у темінь ночі,
Аби світанок від дзвінких пісень
Прокинувся і вам заглянув в очі.

Ви підійшли до першої межі –
Шкільним порогом звуть її в народі.
І сльози, й пісня, й радість у душі,
А чого більше - перемірять годі!

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ВИПУСКНОГО

Ведучий: Відзвучали останні оплески, останні акорди музики... Зараз спорожніє зал, згасне світло й затихне музика. Так буває в театрі, у житті все інакше. Театр життя ніколи не кінчається. Завтра ви почнете писати нову п'єсу. Тільки від вас залежить, ким ви станете. Але ваші батьки й наставники вірять у вас і сподіваються на те, що ви станете не ділками, а діловими людьми. А ділові люди можуть зробити багато чого: наше життя комфортним, місто ошатним, будинок затишним, людей щасливими. І це головне!

Випускниця
Завтра стрінеш на світанні
Сонця ясен схід.
Ляже в буйнім квітуванні
Перед вами світ.
Закружляє на прощання
Незабутній вальс.
Рідні стіни із любов'ю
Проводжають вас.

Ведучий: Ви будете робити помилки й самі їх виправляти, обпікатися й робити висновки. Наступає ваш час! Запрошуємо всіх випускників на прощальний вальс.

Ведучий : Візьмімося за руки, тому що так легше, тому що друг завжди допоможе, тому що в житті немає простих ролей, але будь- яку роль у будь - якій п'єсі будь то комедія, драма - треба відіграти чесно й талановито, не перегравати й не фальшивити.

Ведуча:
Запам'ятаєте тепло рук ваших друзів, які не раз виручали вас у важку
хвилину. Адже вже завтра поруч із вами будуть інші люди. Нехай це будуть гарні люди. Отже, у своєму ліцейному романі ми постави
ли останню крапку. У добрий путь! Удачі вам на цьому шляху!
(Звучить "Вальс")

0

86

ВРУЧЕННЯ ДИРЕКТОРУ ГЛОБУСА ВІД ВИПУСКНИКІВ

Ведуча: Безперечно, красива наша земля, і, без сумніву, тільки щедра, багата, красива земля народжує красивих талановитих дітей. Ось вони - бентежні й зашарілі, горді й схвильовані, сором'язливі і впевнені.

Випускниця: Дорогі вчителі! Ми, випускники 2009 року, хочемо ще подарувати вам на згадку всю земну кулю. І де б ми на ній не опинилися, нехай наші милі портрети постійно нагадують вам про цей випускний бал.
(випускники вручають директору глобус, на якому розміщені фотографії випускників)

Директор: Шановні випускники! Вирушайте назустріч великій долі! безпечного вам плавання в невідомих водах. Хай в зоні вашого перебування клімат буде завжди сприятливим для вас. Хай вашим компасом в невідоме будуть ваша совість і честь. На все добре. Щасливого плавання в океані дорослого життя.

ПРИВІТАННЯ НА ВИПУСКНИЙ УЧНЯМ ВІД ВЧИТЕЛІВ

Шановні випускники!
Ви рушаєте в довге життя
Із новим 21-шим століттям
Побажаю я щастя й добра
Вам, дорослим тепер уже дітям

Бережіть свою вірність і честь
Те святе, чому ми вас навчили
І щоб кожний, хто зна вас в лице
Міг сказати: - Це добра людина

Хай таланить рукам молодим
Не впадіть на життєвому полі
Хай завжди для вас буде святим
Той вогонь, що у батьківськім домі

Щоб життя дарувало добро
Йдіть твердим і упевненим кроком
Щоб не соромно потім було
Перед совістю і перед Богом

Бережіть вірних друзів своїх
І вшановуйте вчительське слово
Не забудьте порад цих простих
Їх дотримуйтесь обов’язково

Щоб у старості повній тепла
Кожна мати, що вас народила
Стиха мовити твердо могла:
Я пишаюсь тобою, дитино!

А ми пишаємося нашими найкращими учнями!

БЛАГОСЛОВІННЯ БАТЬКІВ

Мама: Донечко мила, любий мій сину,
Виберіть чесну життєву стежину.
Юності вашої квітне розмай,
Ми вам пахучий спекли коровай.
Лагідні руки це тісто місили,
Хай не бракує снаги вам і сили,
Любляче серце його зігрівало,
Щоб у житті вам добро квітувало.
Впала у тісто солона сльоза -
Хай обмине вас життєва гроза,
Квітне калина на хлібові цім –
Щоб не забули ви батьківський дім.

Батько: Благословляю вас я в путь,
Я, діти, щастя вам бажаю.
На красну долю, на любов,
На радість вас благословляю.
Хай будуть добрими шляхи,
Якими будете ходити,
Бажаю вам себе знайти,
І не даремно вік прожити.

ВРУЧЕННЯ ОРДЕНІВ ВЧИТЕЛЯМ НА ВИПУСКНОМУ

Ведуча. Важка й складна вчительська праця. Як вмілий диригент терпляче підбирає потрібні нотки, щоб скласти потужний акорд, так і вчитель щогодини й щохвилини - єдину палітру знань.

На знак визнання вашої титанічної праці дозвольте вручити вам «Ордени Вчителя Великомученика першого ступеня» за бойові заслуги в боротьбі з неуцтвом протягом Великої Навчальної війни 2012-2013 року.
(Випускники вручають квіти й ордени, а в цей час слайди з учителями)

МОДА ДЛЯ УЧИТЕЛІВ (Гумор на випускний, останній дзвінок або День учителя)

Отже, ексклюзивний показ сьогодні й тільки для вас, дорогі вчителі.
Сезон — осінь, зима, весна навчального року. У цьому сезоні особливо актуальні моделі, які забезпечують успіх виживання вчителів у суворих умовах шкільного середовища. Модель отримала гран-прі — єдина й багатофункціональна. Ідея моделі належить учням.

(Запускається ролик із костюмом, який містить протигаз, бінокль, вогнегасник, міліцейський жезл, сумку з медикаментами, підзорну трубу, подушку, каску з лампочкою, телефон, щит)

Модель
-особливо стійка в умовах загазованості шкільних туалетів сигаретним димом;
- необхідною деталлю вчительського костюма є щит-надійний захисник від надзвичайної уваги зі сторони учнів;
-зверніть увагу на деталь, необхідну для створення робочої обстановки на уроках і встановлення свідомої дисципліни (жезл);
-ще однією пікантною деталлю є підзорна труба, яка дає змогу вчителю роздивитись шпаргалки, яких не можна побачити неозброєним оком;
-сумка з медикаментами — багатофункціональна. Може бути використана вчителем для себе або для доведених ним до відчаю учнів;
-подушка-універсал необхідна учителеві, який забув про час і його закрили в школі на ніч;
-телефон забезпечує вчителя інформацією про переповнення чаші терпіння у батьків;
-оптичний пристрій нічного бачення дозволить вчителю роздивитись знання учнів, які запали глибоко в голову;
-цікавий елемент і необхідний у роботі вчителя – це вогнегасник , саме він стане в нагоді для приглушення повстання учнів проти написання контрольної роботи чи виставленні оцінок за семестр.
- елегантний головний убір завершує композицію, філософськи нагадуючи про те, що може впасти тобі на голову з вікон улюбленої школи

ПОБАЖАННЯ ВИПУСКНИКАМ (може бути від батьків, класного керівника, першої вчительки)

Пелюстками від троянд
Простелю вашу дорогу,
Хай любов палка іде
Завжди з вами в ногу.

Зичу долі доброї я вам,
Зоряних світанків,
Успіх хай насіє вам
Ніжних теплих ранків…

Від тепла долонь батьківських
Набирайтесь сили,
І тримайте курс у світ
Без нудьги, красиво!

Розцвітає хай у серці
Посмішка щаслива.
В світлу путь летіть, пташата,
Зграя гомінлива!

Хай добро посіє щедрість
Рястом довголіття,
Цвітом яблуньки хай пахне
Ваше покоління.

Полонить серця нехай
Музика кохання,
Мріям світлим присвятіть
Всі свої дерзання!

Пелюстками від троянд
Простелю вашу дорогу,
Хай любов палка іде
Завжди з вами в ногу!

ЗАПОВІТ випускнику України.

Не згуби в своїм серці «людину»,
Світу «правди» неси полум’я,
Не цурайся,люби Україну,
Бережи своє чесне ім’я.
Розгорни соколинії крила,
Прапор «волі» здійми догори,
Хай несуть Твої дужі вітрила
Лиш могутні,попутні вітри.
Хай щасливою буде дорога,
Котру вибереш Ти серед всіх.
Пам’ятай і молися до Бога,
Душу хай не осквернює гріх.
Не забудь своїх друзів ніколи,
І затям, як святий «заповіт»,
Що є мама,
є вчитель,
є школа,
Котрі вивели Тебе у світ.

Дуже часто на випускний шукають віршовані рядки для батьків. Ця поезія Н. Красоткіної може стати в нагоді, адаптувала для випускного

БАТЬКАМ

Про мам завжди говоримо багато,
Про мам хороших, рідних і святих.
До них ідемо з квітами у свято,
Їм зичимо деньочків золотих.

Бо заслужили мами ці любові,
Поваги, ласки і найкращих слів.
Ми несемо любов свою у слові
Для рідних, дорогих своїх батьків.

В моїм дитинстві був чудовий тато,
Мене, малу, найкращому учив.
Казок мені розказував багато,
На річку, в поле, в ліс мене водив.

Добру навчав, природу вчив любити,
Всьому тому, що сам умів і знав.
Показував мені, як треба жити
Й ніколи слів на вітер не кидав.

Батьки нам віддали усе, що мали:
Свою любов і ласку, і тепло.
Щоб ми по цьому світу не блукали,
А гордо йшли і добре нам було.

Вони виховували, вчили, як уміли,
І пестили, любили, як могли.
І захищали, відбивали стріли,
Щоб у безпеці завжди ми жили.

Мої батьки… Мій тато і матуся…
Це так недавно і давно було.
А я ще й досі в них добру учуся,
І відчуваю в серденьку тепло,

Що йде до мене від матусі й тата…
Любові не було і краю, й меж.
То ж усмішка татусева крилата
І пісня мами залишились теж…

Ах, як же жаль, що час не повернути,
В життя доросле перший крок роблю…
Я тата й маму хочу пригорнути
Й сказати, що безмежно їх люблю…

+1

87

Доброго дня! вишліть, будь ласка, мінус пісні " Веселий Букварик" Яковчука. Дякую!
neska@ukr.net

0

88

Добрий вечір. Іване Івановичу! Допоможіть  мені з мінусом до пісеньки "Я веселий букварик". Дуже буду вдячна. Katyfk@i.ua

0

89

Букварик – друже наш
Ти нас дуже любив.
Завжди допомагав
І букви нас учив.
Читали по складах,
Нелегко було нам
Букварик, друже наш
Любив наш перший клас
П-в
А тепер ми молодці ля-ля-ля-ля.
Всі читаємо книжки ля-ля-ля-ля
Та бабусям перед сном ля-ля-ля-ля
Почитаємо казки

Букварик, друже наш,
За нами не сумуй.
Ми любимо тебе
Завжди запам′ятай.
Прийдуть ще малюки
Навчати будеш ти,
А ми у другий клас
Підемо залюбки
Чи має хто комплект цієї пісеньки?
Буду вдячна!!!!   http://mysmiles.ru/super_smilies089.gif

0

90

Анжелика пишіть свою пошту вишлю на пошту

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно