minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Фонохрестоматия 1-4 классы (украина)

Сообщений 31 страница 38 из 38

31

Допоможіть скачати Фонохрестоматію 1-4 кл Ростовський Хлєбніков. Мій емейл: demon9227@gmail.com

Отредактировано demon9227 (2014-01-31 18:56:41)

0

32

Дуже потрібні Розробки уроків Мистецтво 1 клас Масол Гайдамака Очеретяна . Допоможіть! Мій емейл: demon9227@gmail.com

0

33

Друзья помогите ссылкой Лобова новоя программа 2 полугодие 2класс слушание и минусовки и 5 класс

0

34

христом написал(а):

Друзья помогите ссылкой Лобова новоя программа 2 полугодие 2класс слушание и минусовки и 5 класс

Музичне мистецтво 1 - 8 кл.

0

35

Дякую!

0

36

Дорогі друзі! Будь ласка, допоможіть: потрібна фонохрестоматія для 3 класу, а всі посилання вже неактивні. Буду дуже вдячна за допомогу!

0

37

Ludan написал(а):

потрібна фонохрестоматія для 3 класу, а всі посилання вже неактивні.

В наступному навчальому році 3 клас навчається за новою програмою. Стара фонотека вже не містить всіх необхідних творів, а нової ще нема. :(

0

38

Звичайно, я знаю, що 3 клас буде навчатися за новою програмою. Але ж у старій Фонохрестоматії є переважна більшість творів з нової програми. Я звикла готуватися до нового навчального року влітку. А нова Фонохрестоматія коли ще буде? Та й перелік творів для слухання та виконання різняться у різних підручниках. Тому й звернулася за допомогою на цей сайт. Буду дуже вдячна за стару Фонохрестоматію для 3 класу!!!

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно