minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки...

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки... » Для духовиков » Збірка "Українські марші грають духові оркестри"


Збірка "Українські марші грають духові оркестри"

Сообщений 31 страница 38 из 38

31

Будь - ласка, скиньте марші на пошту, не можу скаяати по ссилці.дуже дякую. tm017@rambler.ru

0

32

Українські марші грають духові оркестри

0

33

скиньте ноти (партитуру) для духового оркестру маршу на теми пісень "Наливаймо браття", "Гей, наливайте повнії чари" та "Гей, гуляють козаки"
на адресу: danchukvasil1962@mail.ru

0

34

данчук василий иванович написал(а):

скиньте ноти (партитуру) для духового оркестру маршу на теми пісень "Наливаймо браття", "Гей, наливайте повнії чари" та "Гей, гуляють козаки"

В темі "Репертуар духового оркестра" перегляньте пост 3, 105, 117, 119

0

35

Петрович
Доброго здоров`я Петрович. Давно не заходив на форум. Дякую за чудові оркестровки. Знаю, що є ще багато цікавих творів, але тільки чув в МР3 а партитур не бачив. Хотілося побачити наприклад Жоно моя і т.д.Буду дуже вдячний.

0

36

Партитура Zono moja в темі Репертуар духового оркестра пост 35( Петрович)

0

37

скинтьте будь ласка партитуру марш сапелюк-калина памяти сичова слава

0

38

Мені б теж хотілося
марш сапелюк-калина памяти сичова слава

0


Вы здесь » minus-star: Форум создан в помощь музыкантам, вокалистам и просто любителям музыки... » Для духовиков » Збірка "Українські марші грають духові оркестри"


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно